• Огляд

  Багаторазовий крос генотипів Northern Lights, Ortega, Hash Plant і Afghani SA був в основі гібрида, який лише в дванадцятому поколінні отримав заплановані брідерами банку насіння GanjaSeeds характеристики. А за деякими параметрами, штам навіть перевершив початкові очікування. Auto Black Domina feminised - фактична модифікація оригінальної Блек Доміна, тільки з удосконаленими можливостями і показниками. Серед усіх нині існуючих гібридів, що з'явилися в результаті мультикроса, цей штам один з безумовних улюбленців у гроверів по всьому світу.

  Общие характеристики конопли Black Domina

  Фемінізоване насіння конопель автоквітучого гібрида Black Domina швидко проростає і з найперших миттєвостей формування куща, підкреслює домінування індіки в стрейна. При вирощуванні у відкритому грунті строки цвітіння становлять близько 10-12 тижнів, а в індорі цей час можна скоротити мінімум на тиждень, а то і більше. Як вже було сказано вище, марихуана auto Black Domina feminised потужна, за рахунок високого відсотка ТГК. Він становить до 20%. Що стосується врожайності, то з однієї рослини висотою не менше метра, можна зібрати до 80 грам найчистішого канабісу. У теплицях цей показник дещо вищий, а в індорі, відповідно, нижче.

  Вирощування конопель Black Domina

  Швидко зростаючий гібрид з перших днів вегетації підкреслює домінування Indica в генетиці. У міру дорослішання, на рослині формуються щільні шишки конопель з рясними виділеннями смол. До піку дозрівання суцвіття повністю покриваються кристалами і грають в світлі всіма кольорами веселки.

  Незважаючи на відмінні можливості гровінга в аутдорі, брідери рекомендують новачкам починати з індора, де штам демонструє більшу стабільність і невибагливість у догляді.

  Медичне застосування конопель Black Domina

  Типовий медичний сорт рекомендують для вживання у випадках проблем зі стабільністю сну і періодичної втратою апетиту. Про сорт неодноразово схвально відгукувалися, як про засіб з прекрасними анестетичними властивостями, що дозволяє позбавлятися від м'язових спазмів, головного болю і мігрені. Також марихуана допомагає в боротьбі з депресивними і стресовими станами, нападами тривоги або навіть паніки.

  Аромат і ефект конопель Black Domina

  В цілому, букет запаху і смаку дуже схожий. Якщо представляти це як певний коктейль, то смак конопель буде чимось середнім між карамеллю і чистим гашишем. З вживанням марихуани Auto Black Domina необхідно бути вкрай обережними. Перевищення вашої персональної норми може призвести до небажаного висушування слизової рота і очей, а також запаморочення. Ефект від вживання потужний і надає з перших секунд відчуття безмірного щастя, яке поступово переходить в скам'яніння тіла і безмежну розслабленість, аж до абсолютної ліні.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужний, з перших секунд надає відчуття безмірного щастя, яке поступово переходить в скам'яніння тіла і безмежну розслабленість, аж до абсолютної ліні
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Northern Lights x Ortega x Hash Plant x Afghani SA
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Black Domina feminised Ganja Seeds Відгуки
  6
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • Ш
   • 08 жовтня 2020 16:50
   5 за обслуживание

   Семена получил. Заказ оформили быстро и уже через 3 дня забрал с почты. Пока не могу ничего сказать за урожайность и качество стаффа. Моей растишке ще только 30 дней. Но вид у нее здоровый и красивый) Еще раз спасибо. С вами приятно работать!

  • Д
   • 30 вересня 2019 11:39
   Класс

   Отличныенький сорт, сильно понравился, классный эффет, прост в выращивании, очень вкусный при курении.

  • L
   • 18 липня 2019 12:47
   так должен работать любой магазин

   приветствую!) ну что ж начнём с того что качество обслуживания прекрасное, отзывчивый менеджер помог выбрать этот сорт, пришло всё быстро, качество семян замечательное, семки крупные, быстро проросли и взошли, кусты все женские, вырожаю огромную благодарность вашей команде!

  • L
   • 10 липня 2019 12:11
   молодчаги

   Красава ребята! друзья вас посоветовали, купил,получил прорастил, хорошо стартанули, уже 68 день стоят под днатом, запах аболденный, спасибо большое!

  • L
   • 10 липня 2019 12:08
   отлично

   Пробовал много сортов и наконец нашел свой, аромат и действие ну прям по мне, рад что к вам заглянул, получили постоянного покупателя)

  • L
   • 10 липня 2019 12:06
   5+

   Приветствую, понравился ваш магазин, семена качественные и большие, хорошо прорастают, с куста хороший выхлоп, 5 плюсом за качество и обслуживание

  • ч
   • 04 червня 2019 20:07
   ыкнк

   Свой заказ получила, большое спасибо, все очень нравится. Супер! Семена конопли просто ОГОНЬ))))

  • Д
   • 27 травня 2019 15:39
   Ganja Seeds

   Конопля оказывает противовоспалительное действие, на клетки мозга. Что делает его ценным веществом в борьбе с болезнью невроза и других заболеваниях. Вот ребята почему на курю только коноплю.

  Read all 8 reviews on Насіння конопель Auto Black Domina feminised Ganja Seeds
Код товара: 3300
  Buy Насіння конопель Auto Black Domina feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель автоквітучого гібрида Black Domina швидко проростає і з найперших миттєвостей формування куща, підкреслює домінування індіки в стрейні.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду