• Огляд

  Гібрид з 50% Sativa, 30% Indica і 20% Ruderalis давно завоював серця гроверів і гурманів гарантованою результативністю і високою якістю продукції. На користь елітності цього автоквітучого фемінізованого сорту канабісу говорить високий вміст ТГК і афганська спадковість, завдяки яким споживач отримує очікуваний психоактивний ефект.

  Загальні характеристики конопель Big Bang

  Гібрид культивується практично в будь-яких умовах відкритого і закритого простору. Тож не дивно, що сорт давно оселився в майстернях художників, скульпторів та інших творчих людей. Адже в будь-який час можна відщипнути невелику кількість шишок і, отримавши порцію натхнення, продовжити творення чудових шедеврів.

  Повний життєвий період від зародкового насіння до кульмінаційного збору жнив стрейн проходить за 7-8 тижнів, з яких 6-7 протікають в фазі цвітіння. Незважаючи на висоту до 1 м, рослина виробляє від 700 до 1000 грамів суцвіть в Indoor. Вищому результату сприяє повне виконання рекомендацій виробника (температурний режим, освітленість, полив і інші технологічні вимоги).

  Вирощування конопель Big Bang

  Успадковані генетичні властивості Afghanistan Light і Ruderalis наділили Auto Big Bang feminised стійкістю до нестабільності і агресивних проявів навколишнього середовища. Гібридизувати стрейн без особливих наслідків переносить коливання температурного режиму і освітленості, упевнено протистоїть грибковим хворобам. Також підвищений рівень кислотності не ставить рослину в стресовий стан.

  Для початківця гровера невибагливий Біг Бен якраз той сорт конопляної культури, на якому можна шліфувати свою майстерність без остраху завдати істотної шкоди рослині.

  Медичне застосування конопель Big Bang

  У терапевтичних цілях компоненти популярного гібрида використовуються при симптомах низького кров'яного тиску.

  Аромат, смак і ефект конопель Big Bang

  Незвичайність смакових якостей штаму в фруктово-солодкому ароматі, схожого зі смаком меду. Володіє збалансованим впливом, що починається з наповнення тіла енергією з подальшою максимальною розслабленністю. В результаті курець отримує хорошу порцію ейфорійного відпочинку.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:екстремальна від 800 грамів на 1м2 або більше 300 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:збалансований, ейфорія переходить в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Afghanistan Light x Ruderalis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3482
  Buy Auto Big Bang feminised Green House Seeds
  Успадковані генетичні властивості Afghanistan Light і Ruderalis наділили Auto Big Bang feminised стійкістю до нестабільності і агресивних проявів навколишнього середовища.
   Немає в наявності 
  300 грн.

  1 review for Auto Big Bang feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 10:06
  Big Bang feminised

  Відмінна врожайність при вирощуванні на вулиці. Ефект від вживання не дуже сильний, але вельми тривалий. Я задоволений спасибі, рекомендую !!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду