• Огляд

  Автофемінізований Алтай - дивовижний гібрид від команди селекціонерів сідбанка BangSeeds. Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальний вибір. Невибагливі сходи за короткий проміжок часу перетворяться в шикарні компактні кущі з широким листям і безліччю зав'язей та суцвіть. Рослини формують короткі бічні гілки і подовжену центральну колу, яка до кінця цвітіння може зажадати підв'язки або підпори.

  Рослини цього штаму не бояться різких перепадів температури, стійко переносять переливи і прощають новачкам більшість помилок, в тому числі з перегодування. У висоту кущі досягають 70-80 сантиметрів, а життєвий цикл (від насіння до харвесту) триває всього лише 7-9 тижнів. Крім податливої вдачі гібрид відрізняється потужним психоактивним впливом. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 21%. Аромат в пік цвітіння нагадує пряні трави і пахощі.

  Фемінізовані насіння конопель з приставкою auto володіють безперечною перевагою. З них сходять тільки жіночі рослини, які автоматично зацвітають незалежно від тривалості світлового дня. Така особливість дозволяє гроверу збирати до декількох врожаїв за один сезон.

  Походження конопель Altay

  Елітне насіння конопель auto Altay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який підходить як досвідченим гроверам, так і початківцям садівникам. Щоб вивести цей сорт, брідери схрестили неповторний гібрид Amnesia Haze з Ultra Haze, Champagne Хейз і The Bomb.

  Особливості вирощування конопель Altay

  Даний сорт конопель добре адаптований під вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї. Максимальних показників врожайності можна домогтися, вирощуючи стрейн у великих горщиках від 5-7 літрів при потужному освітленні від 250 ват Днат. У маленьких шафках і системних блоках можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 100 ват.

  Рослини цього сорту піддаються тренуванням і можуть вирощуватися технікою SCROG. З одного квадратного метра посівної площі знімають до 600 грам смолистих бутонів. Кущі добре реагують на помірне внесення добрив і люблять регулярний полив (у міру висихання грунту). Обов'язковим атрибутом культивації є вентилятор, який повинен постійно обдувати рослини.

  Аромат і ефект конопель Altay

  Висушені шишки цього гібрида, після правильної пролічці, виділяють дивовижний аромат прянощів. Ефект характеризується потужною хвилею ейфорії, геть змиває усі ментальні і фізичні затискачі, спонукаючи растамана до творчості і творчого захоплення.

  Медичне застосування конопель Altay

  У терапевтичних цілях дану культуру не використовують, проте вона здатна підняти настрій і підвищити життєвий тонус.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Amnesia Haze x Champagne Haze x The Bomb x Ultra Haze
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6025
  Buy Auto Altay feminised Bang Seeds
  Елітне насіння конопель auto Altay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який підходить як досвідченим гроверам, так і початківцям садівникам. Щоб вивести цей сорт, брідери схрестили неповторний гібрид Amnesia Haze з Ultra Haze, Champagne Хейз і The Bomb.
  Артикул:GS06025
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Altay feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 18:15
  Bang Seeds

  Сорт просто шикарный, урожайность превзошла все мои ожидания,доволен! Спасибо за добросовестную работу!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду