• Огляд

  Цей автофем від насіннєвого банку GanjaLiveSeeds – тривала історія цілого ряду генетик, включаючи тайські, мексиканські, колумбійські лендрейси, а також класичну «афганку». Автофемінізований гібрид з'явився в результаті схрещування оригінального AK-47 із добре знайомою більшості гроверів Lowryder.

  Загальні характеристики конопель AK-47


  Домінування сативи в генотипі стрейну дозволяють розраховувати не тільки на об'ємний урожай. Особливі властивості стаффа, що отримується, гарантовані кожному: частка каннабіноїдів в якому становить 19% і 0,1% для тетрагідроканнабінолу і каннабідіолу, відповідно. Ростишки розвиваються досить швидко. В оптимальних умовах через десять-одинадцять тижнів з моменту проклювання семи можна переходити до харвесту. Вегетація займає у загальному життєвому циклі відсилу третину. Незважаючи на такі стислі терміни, садівники отримують дозрілі кущі середніх розмірів.

  Культивування конопель AK-47


  Завдяки автоматичному цвітінню та можливості отримувати виключно жіночих особин, вирощування марихуани відбувається відносно легко навіть за відсутності певних навичок рослинництва. Своєчасне підживлення, полив, якісний субстрат – основи гарного грова. Також не можна забувати про достаток освітлення та балансу вологості повітря. Перевищення норми загрожує прояву грибкових захворювань, плісняви, гнилі. Автофемка чудово підходить для індорної культивації, але непогано себе реалізує також у парниках, на присадибних ділянках.

  Медичне застосування конопель AK-47


  Цілющі можливості ганджі не визнані медичними та до кінця не вивчені, але її ефективно використовують у протистоянні безсонню, нудоті, поганому апетиту, депресивним станам. Також трава сприяє лікуванню бронхіальної астми, артриту, зниженню нервового перенапруги, підвищеній втомі, звільненню від больових відчуттів.

  Смак та ефект коноплі AK-47


  Звичний запах каннабісу яскраво доповнюється приємною легкою гіркотою з нотками прянощів. у щільному насиченому димі смакоароматика розширює горизонти додаванням тонами стиглих фруктів. Кілька затяжок ганджів накривають енергетичним підйомом, що поступово переходить в очікуваний релакс кожної частинки курця.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:накриває енергетичним піднесенням, що поступово переходить в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Генетика хрест:AK-47 x Lowryder
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto AK 47 feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • S
   • 24 травня 2019 10:17
   Gold Errors

   Привет всем! хочу немного ро сказать про себя. У меня была тошнота бессонница, головные боли, я сидел на таблетках.Мне ничего не помагало, мне друзья посоветовали покурить коноплю. Я на чел смеяться что какая то конопля, может помочь ну всё таки решился. Покурить ради принце па и вы знаете ребята, мне действительно помогло. Я потом решил себе купить, что бы посадить. Что бы у меня была своя, и на чел лазить в интернети. Найшов этот магазин, решил заказать мне очень всё понравилось. Всё объяснили, подсказали, и доставка была уже у меня на другой день. Кто ищет себе где купить как я! То всем сюда!!! Всем рекомендую!!!

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto AK 47 feminised GanjaLiveSeeds
Код товара: 5863
  Buy Насіння конопель Auto AK 47 feminised GanjaLiveSeeds
  Завдяки автоматичному цвітінню та можливості отримувати виключно жіночих особин, вирощування марихуани відбувається відносно легко навіть за відсутності певних навичок рослинництва.
  Артикул:GS05863
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду