• Огляд

  Чудове поєднання стабільної генетики, дивовижних смаків, незабутніх ароматів та неперевершених ефектів. Володіючи тонізуючими та підбадьорливими властивостями, Auto Doctor's Choice стане ідеальним вибором всіх шанувальників сортів з переважанням сативи та обов'язково вразить своїми унікальними якостями. Це ж Вибір Лікаря, як-не-як!

  Генетика та характеристики Doctor's Choice

  Auto Doctor's Choice – фемінізований автоквітучий сатива-домінантний гібрид (60/30/10) із високим вмістом ТГК (18-20%); результат складного схрещування, яке об'єднало легенди селекційного каннабісу, назавжди вписаних у золоті сторінки історії цілої індустрії – Jack Herer, Skunk #1 та Lowryder #2.

  Мікс неповторних особливостей і характеристик батьківських штамів воістину аристократичного походження знайшов своє відображення в комбінованій структурі компактної рослини, що має властивості обох світів індики та сативи в автоквітучому виконанні. Висота рослини в індорі становить 70-100 см, у той час як в ауті може досягати 100-150 см, що, безперечно, оцінять власники невеликих гроубоксів та шанувальники потайного грова. Врожайність при цьому досягає щедрих 450-600 г/м2 у приміщенні та 100-150 г з куща в умовах відкритого ґрунту. Повний цикл стрейн проходить за 10-11 тижнів, що однозначно не можуть похвалитися інші сативні фотоперіодні сорти. Ви можете сказати, що це трохи довго, як для автоквітучого стрейну, і будете праві, але ви ще не знаєте, що може запропонувати цей стрейн натомість…

  Смак та аромат Doctor's Choice

  У Auto Doctor's Choice ви знайдете всю смакову та ароматичну композицію, якою так славиться сатива! Пориньте в складну, м'яку і злегка зухвалу димну симфонію, що звучить пікантними спеціями, солодкими квітковими, пряними хвойними і сканковими відтінками з фруктовими і цитрусовими акордами, які завершить тонка нотка землістості. Ця органолептична насолода гідна того, щоб її випробувати і дізнатися, що на вас чекає далі…

  Рекреаційний та медичний потенціал Doctor's Choice

  Ваша свідомість захлисне церебральна хвиля, яка заповнить кожну клітину організму енергією. Тривалий і помірний хай із плином часу, хід якого буде дещо втрачений, трансформується в спокійний і розслаблюючий стоун без ефекту закам'янення, який ніжно похитуватиме на хвилях теплих вібрацій. Auto Doctor's Choice – найкращий вибір людей, зайнятих у творчих професіях. Сорт розкриє приховані таланти та розгорне картину нових ідей, які ви, можливо, так довго шукали… У компанії з Auto Doctor's Choice вам гарантовано веселощі та живу бесіду в приємній компанії чи галасливій вечірці. Ближче до завершення ефекту все ж таки радимо усамітнитися і поміркувати про добре, вічне…

  Синергія широкого профілю терпенів і канабіноїдів сприяє підвищенню тонусу, вибуху творчого натхнення, усунення депресії, стресу, втоми, усунення болю та запалень.

  Вирощування Doctor's Choice

  Цей універсальний сорт можна вирощувати як в індорі, так і в ауті. Він стане найкращим вибором новачків, які не наважувалися на вирощування сативи через її вимогливість та надмірне витягування, але завжди мріяли про це. Професіонали знайдуть стрейн напрочуд податливим і керованим в інертному субстраті або гідропонних установках з використанням SoG/ScrOG.

  В ауті забезпечте рослину потайною локацією, але одночасно відкритою сонячним променям. Виберіть органічний грунт і забезпечте його найбільш оптимальні властивості, що дренують використанням цеоліту, вермікуліту і агроперліту. Не забувайте про профілактичні заходи боротьби зі шкідниками та хвороботворними бактеріями.

  В індорі підтримуйте оптимальний мікроклімат для кожної стадії розвитку рослини. Забезпечте належне обдування. У освітленні зупиніться на LED-панелях повного спектру, що працюють у діапазоні 20/4 протягом усього циклу. Об'єм горщика – 10-12 л. Тренування – LST.

  Рекомендації Doctor's Choice

  Ведіть щоденник грова. Сформуйте графік поливу з обов'язковим контролем pH та ppm (EC) компоту та дренажу. Не допускайте стресових для рослин обставин. У цьому випадку автоквіти можуть сповільнитись у розвитку та втратити дорогоцінний час для досягнення кращих показників урожайності. Індорники, увага, сканкова генетика! Встановлення вугільного фільтра з опцією заміни наповнювача обов'язкове!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 9009
  Buy Auto Doctor's Choice feminised Ganja Seeds
  Володіючи тонізуючими та підбадьорливими властивостями, Auto Doctor's Choice стане ідеальним вибором всіх шанувальників сортів з переважанням сативи та обов'язково вразить своїми унікальними якостями.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду