• Огляд

  Rishi Kush regular - це гібрид, що не вимагає багато уваги та підвищеного догляду. Насіння коноплі Ріші Куш підходить як для новачків, так і для досвідчених садівників. Цей універсальний штам адаптується до багатьох технік культивації, таких як LST, SCROG і т.д. Його щедро виробництво смоли поєднується з прекрасним стрімким зростанням і стійкістю до плісняви.

  Рослини в короткий термін покриваються вершковим шаром смоли з верхівки до найнижчих гілок, що робить їх чудовою культурою виготовлення висококласного гашишу з відходів манікюру. Виробник «Mandala» рекомендує гроверам-початківцям не старатися з виготовленням «хеша» з листя і запевняє, що вони чудово підходять для куріння через джоїнти та випарники. Рідко можна зустріти гібрид, чий ароматичний коктейль листя настільки солодкий і приємний. Здебільшого для куріння задіють шишки, але не у випадку з Rishi Kush.

  Під час цвітіння Ріші Куш поширює переважно фруктовий аромат, але як тільки суцвіття почнуть набирати у вазі, то приміщення наповнять трохи кислуваті лимонні інтонації, з домішкою вапна та жувальної гумки. Це не потужна трава, що блокує і приковує до дивана, залишаючи любителя повністю знерухомленим. Штам поєднує у собі ніжне заспокійливе розслаблення тіла з ефектом розумової ясності.

  Родовід Rishi Kush


  Елітне насіння коноплі Rishi Kush regular з'явилося завдяки незвичайному хресту рідкісної Сативи з Індикою родом із Північної Індії. Саме там, на легендарних підніжжях гори Гіндукуш було зібрано насіння конопель, чия генетика присутня у більшості відомих на весь світ сортах.

  Особливості вирощування конопель Rishi Kush


  Регулярне насіння конопель купити в нашому магазині можна за один клік, але це лише вершина айсберга гроверського хобі. Подальше замочування і висаджування в поживний ґрунт дозволить отримати стабільні сходи, як в умовах відкритого ґрунту, так і в скромній домашній оранжереї. Стрейн повністю відцвітає за 65-68 днів з моменту переходу на цвітіння і обдарує дбайливого садівника 400-450 грамами блискучих шишок з одного квадратного метра. Досвідчені конопляри рекомендують застосовувати до сорту лампи, потужністю 400-600 ват. Забезпечивши кореневій системі горщик об'ємом 10 літрів, гровер зможе допомогти рослині розкрити весь життєвий потенціал. З добрив краще використовувати органіку.

  В аутдорі на харвест чекають із середини жовтня. Кущі можуть витягнутися до 180 сантиметрів у висоту, тому слід попередньо доглянути важкопрохідне і тихе місце. Урожайність на вулиці становитиме 600-800 грамів з розтишку.

  Аромат, смак та ефект коноплі Rishi Kush


  Rishi Kush regular надає приємний ефект, який не призводить до параної і підходить для людей, схильних до стресу і занепокоєння. Сорт ідеальний для куріння у денний та у вечірній час доби, проте викликає сонливість. Ароматичний коктейль сухих суцвіть характеризується палітрою фруктів та м'яти. Дим ніжний і не викликає кашлю. Підйом балансує між легким тілесним скам'яненням та плавним спуском у гавань релаксації, зберігаючи ясність розуму.

  Медичне застосування конопель Rishi Kush


  Смола містить ТГК 14-17,5%. Сухі бутони вживають зниження тривоги, усунення стресу, анемії чи декомпенсації (емоційного вигоряння), зняття м'язової болю. Стрейн незамінний у боротьбі з безсонням, добре стимулює апетит і лікує глаукому.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:розслаблення і медитативний спокій
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :North India х Hindu Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3296
  Buy Rishi Kush regular Mandala Seeds
  Під час цвітіння Ріші Куш поширює переважно фруктовий аромат, але як тільки суцвіття почнуть набирати у вазі, то приміщення наповнять трохи кислуваті лимонні інтонації, з домішкою вапна та жувальної гумки. Це не потужна трава, яка блокує та приковує до дивану.
  Артикул:GS03296
   Out of stock 
  1 400 грн.

  1 review for Rishi Kush regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 травня 2019 11:18
  Kush

  Rishi Kush regular- просто чудо-семена,по другому и не скажешь. Узнав о том, что он даёт фруктовый аромат я конечно
  и не поверила, но все может быть...Так и решилась на покупку этого сорта.
  Живем мы в частном доме, посадить есть где.
  совсем не помешало получить с наших кустиков просто замечательный урожай. Это же лето наоборот было жарким и сухим, а урожай был хорошим. Слишком много влаги не надо. Сорт стойкий к различным инфекциям и заболеваниям. За три года не было замечено никаких личинок. Рекомендую!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду