• Огляд

  Point of No Return regular (Точка не повернення) - унікальний сорт селекційного каннабісу від іспанського seed-банку Mandala. Штам характеризується високою активністю і може збільшувати величезну шишкову масу. Відмінно підходить для гідропонної системи, теплиці та відкритого ґрунту.

  Насіння конопель Point of No Return regular здатне формувати пагони, які перетворюються на справжні ялинки, з дуже довгими гілками, що пропускають сонячні промені крізь усю структуру куща. Така риса дозволяє заповзятливим гроверам щільно заповнювати аутодорні галявини не боячись того, що розтишки будуть затемняти один одного. Культура піддається SOG (море зелені), а завдяки своїй формулі зростання дозволяє застосувати техніку SCROG і легко тренується. THC: 15,5%.

  Родовід Point of No Return


  Елітне насіння коноплі Point of No Return regular - ідеально збалансований гібрид Індіки та Сатіви. У своєму спадковому пантеоні стрейн несе генетику Мексиканських та Афганських штамів, які наділили його стійкістю до плісняви та гнилі, а також неповторними смакоароматичними якостями.

  Особливості вирощування конопель Point of No Return


  Насіння коноплі Point of No Return regular порадує садівника-початківця життєздатними сходами. Після 28 днів вегетативного зростання під джерелом світла 400 Вт HPS, у хорошому грунті, рослини витягнуть до 70-125 см. Щоб отримати найбільший урожай, виробник рекомендує зберігати тільки найбільші жіночі екземпляри. Якщо скромність боксу стисне кущик, то краще скоротити період веги до 3-х тижнів.

  Дозріває за 65-72 дні з переходу на режим кольору. Рекомендоване освітлення 400-600 Вт на квадратний метр. У домашніх умовах можна отримати 350-450 р. з одного м2, а на вулиці "Точка не повернення" подарує 700-1000 грамів з куща.

  Аромат та ефект коноплі Point of No Return


  Після вживання ароматних суцвіть настає воістину «момент не повернення» буквально. М'який смолистий дим спустошить розум і зупинить безкінечний потік думок. Після години інтенсивна дія поступово зменшується, залишаючи курця в приємному, «бутті» розслаблення. Культура не викликає побічних явищ і зберігає ясність Свідомості. Рекомендується вживати наодинці за 30-60 хвилин перед сном. Перед подорожжю до Царства Морфея стрейн занурить у дивовижні мрії та розслабить усе тіло. На смак дим нагадує солодкі тропічні фрукти. Виразно вловлюються інтонації маракуя.

  Медичні характеристики конопель Point of No Return


  Лікувальний потенціал дозволяє застосовувати екстракти та сухі бутони для зменшення спазмів, викликаних розсіяним склерозом, гіперфункцією та нервовими станами, тривожністю, пов'язаними зі стресом симптомами. Вони добре борються із порушеннями сну, менструальними судомами, а також використовуються як м'язовий релаксант.

  Купити насіння конопель у нашому магазині тепер може кожен охочий. Весь насіннєвий матеріал відпускається в оригінальній упаковці Mandala.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:сильний нокаутуючий stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghanistan, Mexico
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3295
  Buy Point of No Return regular Mandala Seeds
  Елітне насіння коноплі Point of No Return regular - ідеально збалансований гібрид Індіки та Сатіви. У своєму спадковому пантеоні стрейн несе генетику Мексиканських та Афганських штамів, які наділили його стійкістю до плісняви та гнилі, а також неповторними смакоароматичними якостями.
  Артикул:GS03295
   Out of stock 
  1 400 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 15 травня 2019 10:51
  Благодарность ребятам

  Здраствуйте всем! Я давно хотела заказать себе товар.Но долгое время сомневалася,но всётаки решылась.И скажу одно что я очень довольная я не думала что так сильно буду довальная как слон.Ребята очень быстро всё сообразили под сказали как будет лучше.Посадить и у брать урожай,кстате доставка была тоже очень быстрая.Получила на следущий день. Ребята кто меня читает хочу кое что сказать не уверина что буду орегинальная, но разве табак не наркотек?На мой взгляд,табак это большое зло,чем марихуана.Заядливые курильщики могут выкурить и по 2 пачки сигарет в день и при этом робавлять с алкаголям. И это реально вызывает зависимость. Я уверина что ростаманы меньше курят табака,чем любители табака и вреда себе и окружаещим больше наносят вред.Так что лично я не против марихуаны только за я против сигарет и алкаголю.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду