• Огляд

    Насіння конопель від іспанського виробника Mandala #1 regular - гарний вибір, якщо ви прагнете отримати ранній урожай шишок з ефектом сативи. Сорт рекомендується для північного клімату, де харвест до кінця вересня найбажаніший. Штам має дві основні реплікації (характеристики рослин). Більшість кущів належать сатива-домінуючого фенотипу. Сходи стрімко формують високу ялинку з широкою структурою листя і нагадує індику. Фіолетові стебла та червоні смуги на пагонах не рідкість, і їх не слід приймати за хворобу, спричинену нестачею поживних речовин. З самого початку цвітіння рослини виділятимуть чудовий аромат з дерев'яними та трав'янистими нотами. Незважаючи на домінантну сативу, суцвіття формуються тугими та важкими. Культивуються без проблем, тому підходять для новачків.

    Другий фенотип, з яскраво вираженими індичними ознаками, відрізняється більш компактним зовнішнім виглядом, товстими основними стеблами і великим листям. Бічні гілки короткі і не віддаляються далеко від центрального стебла. Така особливість ідеально пристосовує кущ для техніки SOG. Простір між бутонами на центральній колі практично не залишається, що призводить до формування величезної "кучерявої" верхівки до кінця життєвого циклу. Цей фенотип виділяє солодкий пряний запах.

    Елітне насіння коноплі Mandala #1 regular здатне здивувати навіть досвідченого садівника своєю рекордною продуктивністю. Ростишки вражають виробництвом ароматної та липкої смоли навіть при культивації в аутдорі. Центральна кола до харвесту покривається жирним шаром тріхом, які переливаються на сонці мільйонами світлячків, що іскряться. У деяких рослин розвиватимуться дуже гарні темно-фіолетові чашки: це риса, успадкована від фіолетової індики з Нової Зеландії. Збір врожаю полегшується ідеальним балансом шишок та листя.

    Родовід Mandala #1


    Насіння коноплі Mandala #1regular отримано шляхом хреста добірної реплікації Південноафриканської гірської сативи, Фіолетової індики з Нової Зеландії та сативи з Північної Індії. THC: 18-21%.

    Особливості вирощування конопель Mandala #1 у приміщенні


    Прекрасна та стабільна генетика наділила сорт здатністю активно рости навіть у бідних на поживні речовини ґрунтах. Помірне внесення добрив не зашкодить, але за надлишок можуть виникнути передозування. Обидва фенотипи піддаються SCROG і віддають перевагу містким горщикам об'ємом від 10 літрів. Маленькі розміри боксу, здатні стиснути розгонисту сативу не стануть перешкодою для гровера, якщо перевести кущик на цвітіння раніше терміну. Період дозрівання триває 55-60 днів. Висвітлення, що рекомендується: 400-600 Вт на м2, а врожайність складе 450 г сухої ваги на м2.

    Особливості вирощування конопель Mandala #1 на вулиці


    Mandala #1 regular - стійкий ранньоквітучий гібрид, який нарощує щільні суцвіття при поганих кліматичних умовах. При регулярному поливанні та внесенні підживлення один кущик зможе порадувати 1200 г сухих бошок.

    Смак та ефект коноплі Mandala #1


    Ароматична композиція сухих бутонів наповнена інтонаціями сухофруктів (яблук та груш) та соковитої лісової малини. Насичений дим подарує ясний, але потужний "хай", який стрімко розповзеться теплими хвилями по всьому тілу і принесе піднесену ейфоричну подорож граньами творчих ідей та геніальних відкриттів.

    Медичні характеристики конопель Mandala #1


    Mandala #1 regular корисна при боротьбі з занепокоєнням та депресією. Смола містить 1% CBG, який є корисним при лікуванні глаукоми. Купити насіння конопель можна у нашому магазині Ganja seeds. Насіннєвий матеріал відправляється в оригінальних упаковках.

  • Характеристики
    Виробник:Mandala Seeds
    Гібрид:Да
    Висота Outdoor:висока
    Висота Indoor:висока – до 150 см.
    Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
    Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
    THC:Дуже високий – 20 – 24%
    CBD:Середній – 0,6 – 2 %
    Цвітіння:фотоперіодний сорт
    Період цвітіння:7 - 9 тижнів
    Стать:регулярний
    Тип:Sativa / Indica
    Генетика: Africa
    Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
    Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
    Смак, аромат: Фруктовий
    Ефект:потужний "хай", піднесене ейфоричний подорож по гранях творчих ідей і геніальних відкриттів
    Медичний сорт:так
    Для новачків:так
    Переможці кубків:немає
    :середнє
    :S.African highland Sativa x NZ Purple Indica х N.Indian Sativa
    :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3294
    Buy Mandala #1 regular Mandala Seeds
    Насіння конопель від іспанського виробника Mandala #1 regular - гарний вибір, якщо ви прагнете отримати ранній урожай шишок з ефектом сативи. Сорт рекомендується для північного клімату, де харвест до кінця вересня найбажаніший.
    Артикул:GS03294
     Out of stock 
    1 400 грн.

    1 review for Mandala #1 regular Mandala Seeds

    1
    0
    0
    0
    0
    Середня оцінка покупців
    5 / 5
    5.00 із 5 зірок
    • 15 травня 2019 11:55
    Мандала

    Заказывал мне очень понравелось, всё просто супер,всем советую этот магазин.Ребята хочу сказать что травка не является наркотиком это уже доказано даже в Грузии её розрешыли продавать и курить в открытую.Вот алкаголь должен быть под запретом а травку нужно продавать на каждом углу.И я уверин что большенство из нас будет только за.Что бы курили травку чем принемали каки-ето наркотики или бухали алкаголь.А те люди которые сами бухают и нажыраються что на утро стаёт стыдно и сами иногда курят травку и говорят что это наркотик или что травка есть зло.То я сщетаю что такие люди являются двух личными лицемерами и таких людей нужно лечить или сходить к психиатру.Извините если что не так.Это лично моё мнения.

    Контакти
    Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
    Карта проїзду
    Пн — Сб 09:00 – 21:00
    Карта проїзду