• Огляд

  Krystalica regular – чудовий гібрид від іспанського seed-банку Mandala. Щоп'ять років селекціонери випускають на світову арену новий фенотип Кристаліки і кожен із них був задуманий як винятковий витвір. Штам допоможе любителю канабісу зрозуміти час та енергію, що є невід'ємними елементами різноманітної мандали пробудження.

  Пройшло рівно 5 років із моменту випуску останньої партії насіння. За цей час бридери-виробники відібрали та протестували безліч рослин, щоб удосконалити штам та надати йому нових відтінків витонченості, гідних гучного імені. Експерименти не пройшли даремно і призвели до появи смачного аромату полуниці рослин.

  Будь-хто, хто насолодився красою та потужністю сорту Satori від "Mandala seeds", гідно оцінять Кристаліка як ще один оригінальний сорт, що має зайняти почесне місце в серці гровера, що бажає доторкнутися до сокровенного. Насіння коноплі Krystalica regular формує живучі сходи, які відрізняються високою врожайністю, смолистістю і дивовижною невибагливістю, а ароматні суцвіття мають фантастичний ефект на курця.

  Krystalica regular особливо цінується чутливими людьми чи тими, хто має схильність до занепокоєння. Це сатива, що володіє загадковим мистецтвом розслаблення. Вона веде до уповільнення ритму та насолоди. Рекомендується курити Krystalica, коли ви хочете розслабитись, зберігши свіжий чи творчий дух. Рівень THC високий та дозволяє досягти дуже приємного ефекту. Ми не рекомендуємо цей сорт людям із порушеннями сну.

  Родовід Krystalica


  Елітне насіння конопель Кристаліка було отримано в результаті схрещування штамів, що виростають у штаті Керала (Південна Індія) з чистими Непальськими представниками сімейства Cannabis.

  Нагороди: HIGH TIMES 2011 номінація «Різноманітність року»

  Особливості вирощування конопель Krystalica


  Krystalica regular можна вирощувати в приміщенні з використанням насіння або живців. Для досягнення найкращих результатів слід використовувати лампи 400-600 Вт HPS/m2, оскільки це високопродуктивний стрейн, який не розцвітає за низької світловіддачі. У гідропоніці можна отримати вражаючі результати. Рослини мають дуже велике класичне листя, що характерно для багатьох перлин банку Мандала. У процесі життєвого циклу Krystalica розвиває довгі нижні від основи пагони, які рекомендується обрізати при вирощуванні на гідропонній системі.

  Гілки, що залишилися, мають середню довжину, але можуть потребувати деякої підтримки на заключній фазі цвітіння, коли бутони стають особливо важкими. Рослини піддаються SOG (Зелене море) і можуть розміщуватись у вузьких рядах. На четвертому тижні вегетативного зростання при світлі 400 Вт HPS/м2 у живильному ґрунті, кущ досягає 70 -110 см. Виробник рекомендує використовувати горщики не менше 5 л.

  Вирощування конопель Krystalica на вулиці
  Культивування на відкритому повітрі рекомендується в зонах спекотного літа або нижче 45º N. Krystalica regular є жаростійкою і добре виросте в посушливих та гарячих областях. Бутони досягають надзвичайних розмірів та дають винятковий урожай. Насіння конопель або розсаду висаджують у ґрунт, коли відсутня ризик нічних морозів. Krystalica має гарну стійкість до борошнистої роси, але кущ доведеться зрізати, якщо протягом останніх 2 тижнів цвітіння безперервно йде дощ.

  Смак та ефект коноплі Krystalica


  Солодкий фруктовий дим із відтінками полуниці та ананасу часто обрамлений мускусними інтонаціями. Після першої затяжки відчувається приплив творчої енергії та приємного розслаблення. Культура підходить для пошуку натхнення та приємного відпочинку.

  Медичне застосування конопель Krystalica

  Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракт та сухі суцвіття для лікування глаукоми, безсоння, а також для зняття напруги.

  Регулярне насіння конопель купити в магазині можна в два кліки. Насіннєвий матеріал відправляється в оригінальній упаковці виробника Mandala.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:приплив творчої енергії і приємного розслаблення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Kerala х South India: Nepal
Код товара: 3293
  Buy Krystalica regular Mandala Seeds
  Насіння коноплі Krystalica regular формує живучі сходи, які відрізняються високою врожайністю, смолистістю і дивовижною невибагливістю, а ароматні суцвіття мають фантастичний ефект на курця.
  Артикул:GS03293
   Out of stock 
  1 400 грн.

  1 review for Krystalica regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 14 травня 2019 14:01
  Благодарность ребятам

  Марихуана, это не наркотик. Это дар природы.Которое лечит и даёт настроение.Всем большое спасибо! кто меня понемает очём я вообще имею виду.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду