• Огляд

  Kalichakra regular названа на честь індуїстської богині Калі (дружини Бога Шиви, найактивнішого споживача ганджі з усього Небесного пантеону). Штам поєднує гени унікальних культур з Південної Індії та Золотого трикутника. На відміну від звичайної сативи, Kalichakra добре розвивається у закритому приміщенні та демонструє чудові результати врожайності навіть за слабкого освітлення. Насіння коноплі Каличакра порадує стійкими сходами, що мають винятковий імунітет до плісняви. Материнські рослини виробляють велику кількість черешків-клонів, що дозволяє значно підвищити кількість кінцевого продукту. При вирощуванні на гідропонній системі садівник-початківець може спостерігати стрімке зростання, а якщо збагатить повітря вуглекислим газом, то отримає рекордну кількість шишок.

  Родовід Kalichakra


  Насіння коноплі Каличакра було отримано селекціонерами іспанського сідбанку Mandala шляхом схрещування добірних фенотипів канабісу родом з Південної Індії та Південно-Східної Азії. Унікальний генетичний коктейль наділив стрейн чудовими показниками психоактивності та рівнем ТГК 17-19%.

  Штам був представлений у HIGH TIMES у червні 2011 року в номінації «Краще у світі насіння канабісу»

  Особливості культивації коноплі Kalichakra


  Елітне насіння коноплі Kalichakra regular виробляє сходи, що добре реагують на тренування і формують вражаючу центральну колу. Структура куща дає можливість світлу безперешкодно проникати до нижніх суцвіть, дозволяючи їм визріти і набрати у вазі. Рекомендуємо цей сорт для вирощування технікою «екрану зелені». Багато кущів легко до неї адаптуються, незважаючи на гіллястість.

  Kalichakra розвиває шишки конічної форми із загостреними кінчиками. Відношення квітів до листя є унікально збалансованим і дозволяє легко та швидко збирати врожай. При виборі материнської рослини для клонування слід віддавати перевагу тим екземплярам, які формують довгу центральну колу.

  У приміщенні та з 4-тижневим вегетативним зростанням у якісному ґрунті та 400 Вт HPS висота ростих варіюється від 100 см до 120 см. Розмір рослини можна легко контролювати, скоротивши період вегетативної стадії. Лендрейс розвиває типову сативну структуру куща із середніми та довгими інтервалами міжвузлів.

  У домашньому гроубоксі цвітіння культури триває 68 днів, а врожайність становить 500-550 г з м2.

  Вирощування конопель Kalichakra на вулиці


  Каліхакра може виробляти великі врожаї на відкритому повітрі, і це один із найкращих сортів, доступних для теплих, помірних та тропічних регіонів. Для північної кліматичної зони ми рекомендуємо використовувати теплицю. Результати залежатимуть від місцевого клімату та уваги, що приділяється рослині. У відкритому ґрунті штам порадує садівника 800-1200 гр. з розтишки.

  Смак та ефект коноплі Kalichakra


  Дуже приємний та ніжний ефект сативи, ейфоричний, чуттєвий та стимулюючий, без негативного побічного ефекту. Вплив ніжний і починається неспішно. Спеціально рекомендується для людей, схильних до тривози і панічним атакам. Каличакра може вплинути на моральний дух і відкриває двері до позитивного погляду на життя. До відчуття тепла та фізичної релаксації часто додається соціальний синдром. Це ідеальний продукт для всіх видів діяльності протягом дня. Він дозволить Вам розслабитися насолодитися умиротворенням.

  За задумом виробників, елітне насіння коноплі Каличакра увібрало в себе лише найкращі позитивні своїх батьків. Гармонійне поєднання м'ятного аромату і чарівного враження після вживання - це і є "Золота середина" бридерського мистецтва, "Інь і Янь", що увібрав у себе найкраще з обох світів.

  Медичні характеристики коноплі Kalichakra


  Сухі бутони та екстракти використовують як релаксанту і як потужний засіб у боротьбі з депресією та нервозністю.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорійний, чуттєвий і стимулюючий, без негативного побічного ефекту
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :South India: S.E. Asia
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3292
  Buy Kalichakra regular Mandala Seeds
  Елітне насіння коноплі Kalichakra regular виробляє сходи, що добре реагують на тренування і формують вражаючу центральну колу.
  Артикул:GS03292
   Out of stock 
  1 400 грн.

  1 review for Kalichakra regular Mandala Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 15 травня 2019 12:39
  благодарность магазу

  ребята я брал мне очень сильно понравелся этот сорт,так сильно хорошо рослабляет за бываеш все свои проблемы,что вкус что запах очень приятные.Легко и быстро соберается урожай,если за травкой хорошо ухажевать то можно собрать большой урожай.Кстате на открытом воздухе он вообще хорошо розвевается.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду