• Огляд

  Сама назва сорту не є новою для сегменту комерційної марихуани. Даний стрейн вперше з'явився на ринку без малого тридцять років тому. Але після цього, штам неодноразово піддавався модифікації, що не могло не радувати гроверів. Як результат, на сьогодні в арсеналі сучасного гровера може виявитися шикарний крос сортів Sensi Star, Warlock і AK-47. Достатньо лише купити регулярне насіння конопель і бути дбайливим гровером протягом усього часу росту, а також цвітіння рослин.

  Загальні характеристики конопель Brainstorm

  Оптимальний вміст ТГК в сухій речовині (до 15%) дозволяє відносити сорт Brainstorm до затребуваних і популярних в співтоваристві гроверів. Цвітіння рослин триває менше двох місяців (орієнтовно вісім тижнів), і це є ще однією причиною популярності. Експерти рекомендують починати збирати плоди своєї праці ближче до середини жовтня, а якщо того вимагає обрана вами стратегія гровінга, то і протягом першого листопадового декади. Для розуміння розмірів дорослих рослин, відзначимо, що в індорі вони піднімаються на висоту до 50-70 сантиметрів, а в аутдорі злегка перевищують метрову позначку. Урожайність у сорту канабісу Brainstorm відносно висока і досягає 400-450 грам на квадратний метр посівної площі.

  Вирощування конопель Brainstorm

  На подив, з такими якісними характеристиками, від гровера не потрібні надзусилля для вирощування канабісу. Все піде своєю чергою, якщо ви будете просто уважні до своїх вихованців. Конопляр з певним досвідом в гровінгу рекомендується використовувати техніку клонування. Так ви істотно збільшите кількісні показники посіву. Тим більше, що сорт Brainstorm позитивно реагує на такі маніпуляції. Загалом, новачки також будуть приємно винагороджені в кінці сезону хорошою марихуаною в достатній кількості, тільки не забувайте своєчасно виконувати всі необхідні для канабісу операції.

  Медичне застосування конопель Brainstorm

  Закладені самою природою властивості гріх не використовувати в медицині. Тому сорт Brainstorm regular полегшує больові напади і в цілому поліпшує стан людини. Крім того, марихуана надає позитивний вплив на апетит і зміцнює сон.

  Аромат і ефект конопель Brainstorm

  В приємному фруктовому ароматі формується і запах марихуани, яку ви в подальшому будете палити. Рівний смак буде завжди вас радувати своєю постійністю. Всього пари затяжок буде досить, щоб на кілька годин зануритися в розслаблений і спокійний стан.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Терпкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  Особливості:ідеально підходить для клонування
  :середнє
  :Sensi Star x Warlock x AK-47
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 755
  Buy Brainstorm regular Ganja Seeds
  На подив, з такими якісними характеристиками від гровера не потрібні надзусилля для вирощування канабісу. Все піде своєю чергою, якщо ви будете просто уважні до своїх вихованців.
   Немає в наявності  Україна
  599,60 грн.

  2 reviews for Brainstorm regular Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 10:35
  Brainstorm regular Ganja Seeds

  короче, много писать не буду. магазину уважуха, отправили быстро и в красивой упаковке. не думал, что в Украине есть такие качественные производители. 4 из 15 девочки. беда, но х с ним. понятно, что раз на раз не приходится

  • 11 червня 2016 00:01
  норт лайт

  я наверное передержал ) идюха доминирует пахнет есть немного халвы от хейза но едреный запах индики основной)

  • 07 липня 2015 21:31
  Пробы

  Взял для интерса что же там с нортом да с хейзом такой гибрид сделали еше и лорика добавили аж блин интрес пронял.... ыобшем одно растений чучть быстрее на цвет прешло чем другие и созрело пишу кто любит сладкие вскусы ( по типу соманго блуберри лимоны там всякие) смело берите пахнет сначала при сушке аж цетдрой немного потом как хотябы сутки в морозилке такая свежая фруктовая зифирка волна таская приятно созерцательна. остальные дозреют если не такими будут напишу.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду