Насіння конопель Alexandriya regular Ganja Seeds

 • Огляд

  Регулярні насіння фотоперіодного гібрида Alexandriya - це щось особливе в культурі коноплярства. Для створення даного сатівно-індічного сорту проводився складний крос класичного Lowryder з традиційними колумбійськими штамами і стрейнами Південно-Східної Азії. Брідери сідбанка GanjaSeeds змогли з'єднати Sativa і Indica в дуже привабливому поєднанні, яку вже встигли заслужено оцінити, як гровери (форма куща, особливості росту), так і растамани (відмінний симбіоз скам'яніння з ейфорією).

  Загальні характеристики конопель Alexandriya

  З огляду на універсальність сорту, його можна культивувати в абсолютно різних умовах, від гідропоніки до аутдору. Один квадратний метр посадки принесе вам не менше 300, а при якісному гроувінге до 500 грам чудового за своїми властивостями хеша. Alexandriya regular вважається медичним сортом, при середньому вмісті каннабідіола, і вражаючою частці ТГК (порядку 19-21%). Даний гібрид добре реагує на стимулювання зростання будь-якими методами, але навіть якщо ви тільки освоюєте коноплярство, рослини все одно обдарують вас приємними результатами.

  Вирощування конопель Alexandriya

  Для сорту Alexandriya regular (Олександрія) характерна невисока висота кущів. У аутдорі ця величина може досягати півтора метра, а в індорі, за рахунок більш розвиненою крони, не більше метра. З моменту початку цвітіння, до остаточного визрівання проходить від дев'яти до одинадцяти тижнів, а урожай можна починати збирати з останньої декади вересня до середини наступного місяця. Як і будь-якому фотоперіодному гібриду, Олександрії вкрай важливо регулярно отримувати свою порцію світла. Взагалі ж, занурювати у відкритий грунт посівний матеріал бажано навесні, з настанням стабільного тепла. Це дозволить рослинам швидко сформувати суцвіття і наповнити їх смолою.

  Медичне застосування конопель Alexandriya

  Даний медичний сорт добре сприяє нівелюванню депресивних станів і потенційних нападів тривоги. Alexandriya чудово розслабляє. Тому має терапевтичний ефект для тих, хто вирішив відпочити в кінці робочого дня і вийти зі стресового тупика. Незначні порції здатні викликати хороший апетит.

  Запах, аромат і ефект конопель Alexandriya

  Запах у Олександрії оригінальний, з несподіваними нотками лугових трав. Аромат витончений, з відтінками розмарину, шавлії і дикої м'яти. Гурмани нерідко відзначають в нижніх нотах присутність аромату ладану. Ефект від вживання Alexandriya потужний, розслабляючий з приємним стоуном.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Colombia
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:эйфория в stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Генетика хрест:Colombia x South East Asia Genetics x Lowryder
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Alexandriya regular Ganja Seeds Відгуки
  7
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • б
   • 16 червня 2019 10:29
   Alexandriya!

   в мене питання тільки одне: в честь якого міста ця красуня? Єгипет чи та шо в Кіровоградській області (бо я звідти)? більше питань не маю, менеджер відповів на всі мої питання. Купив, посадив. ВСЕ зійшло. знав би два роки тому про цей магазин - горя б не знав!

  • А
   • 10 січня 2018 16:43
   тутупириту

   Семочки прислали быстро сейчас высеваю, отношение ко мне как к клиенту магазина было по человечески,подсказали по чатику.После оплаты отправили товар через сутки,в принципе норм,я доволен.Покупал тут в первые

  • F
   • 19 грудня 2017 18:15
   привет всем гроверам !

   Постоянно покупаю семена конопли только тут,причем покупаю и заказываю не только себе но и всем своим знакомым и друзьям кто увлекается гроувингом.

  • A
   • 07 грудня 2017 17:36
   Покупайте тут смело

   Получил посылку с орешками ,вот!!!! на высоте упаковка и не паливность, что главное орехи такие крупные прям близнецы-спортсмены качки.Я таких бубочек еще не видел оргомных я думал они маленькие кк мои с дикого поля,а они реально оргомные! все парни доделываю бокс завтра и в путь! Менеджерам и ли кто там на отправках и упаковке работает- оргомное мое -спасибо !

  • _
   • 27 квітня 2017 20:05
   убедительно спелые семена тут.

   заказываю уже 2й год у вас семочки на аут и в бокс себе,хороший у вас товар,орешки все крупные и спелые .

  • К
   • 12 січня 2015 19:31
   s

   очень хороший сорт, все сошло отлично, ожидайю дальнейшего результата)

  • К
   • 30 червня 2014 12:44
   мята

   содил токое чудо в тепличке, из 7 семян-взошли все и 2 тока петуха получились ,5 надеюсь что девочкеи- уже начинают зацветать .пахнет мятой и немного ганджиком в тепличке!! спасиба магазину за обслуживание и качественный материал!!Процветайте !!

  Read all 7 reviews on Насіння конопель Alexandriya regular Ganja Seeds
Код товара: 735
  Buy Насіння конопель Alexandriya regular Ganja Seeds
  Для сорту Alexandriya regular (Олександрія) характерна невисока висота кущів. У аутдорі ця величина може досягати півтора метра, а в індорі, за рахунок більш розвиненою крони, не більше метра.
   Немає в наявності  Україна
  159,60 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду