Насіння маріхуани Holy Grail feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Давно шукали збалансований ефект, де сатива та індика кружляють у химерному танці, стираючи грані реальності? Перевернули гори сортів, щоб одного разу випити з чаші Святого Грааля «коктейль» з хаю та стоуна, увібрати їх цілющу енергію та пізнати тонкі грані нірвани? Ласкаво просимо, мандрівнику. Твої пошуки увінчалися успіхом!

  Генетика та характеристики Holy Grail

  Власник кубка High Times 2011 року, Holy Grail aka Holy Grail Kush, HGK – це фемінізований індика-домінантний гібрид (60/40) з високим вмістом ТГК, що досягає 29%. Отриманий у результаті схрещування легендарних OG #18 та Kosher Kush, стрейн повною мірою відображає найкращі риси своїх предків, забезпечуючи гармонійне поєднання фізичного розслаблення та церебральної стимуляції.

  Візуально, Holy Grail – це компактна рослина класичної індичної структури з помірною гіллястістю та короткими міжвузлями. Не тільки її щільні, темно-зелені, шишки, але і листя щедро посипані кристалами трихом, свідчуючи про потужну і неприборкану природу, а безліч помаранчевих стигм додає яскравий контраст, надаючи суцвіттям винятковий естетичний та прибавливий вигляд. Цвітіння в індорі триватиме близько 9 тижнів, після яких можете розраховувати на харв в межах 650 г/м2 .


  Смак та аромат Holy Grail

  Holy Grail – це завжди про багатство та складність смакової та ароматичної композиції. Вже на стадії цвітіння вас зустріне глибокий і пронизливий аромат. Після сушіння та пролікування ця гама доповниться насиченими відтінками хвої, гасу, лайма, спецій та прянощів, створюючи сміливу та приємну симфонію, що заряджає енергією та бадьорістю. Щільний і водночас зухвалий дим розкриється гашишними, цитрусовими, паливними, деревними та кавовими нотками.

  Рекреаційне та медичне споживання Holy Grail

  Ефекти Holy Grail Kush настільки ж неординарні, як його смак, аромат та зовнішній вигляд. Ідеальний вечірній стрейн створить хвилю церебрального захоплення, захоплюючи в вир енергії і підбадьорливої ейфорії, а переважання індики викличе глибоке почуття тривалої тілесної розслабленості на рівні щільного стоуну без ефекту скам'яніння.

  Новачки, будьте обережні! Мікродозування – обов'язково!

  З медичною метою Holy Grail відомий своєю універсальністю. Завдяки стимулюючим настрій властивостям, стрейн широко застосовується у боротьбі зі стресом, депресією, втомою, втратою апетиту, ПТСР та СДВГ. Знеболювальна та протизапальна дія робить його ефективним засобом проти усунення хронічного болю, мігрені, артриту та м'язових спазмів. Крім того, як потужний релаксант, HGK ефективний при безсонні, тривожності та прояві симптомів ПТСР.

  Вирощування Holy Grail

  Культивування компактного, витривалого та адаптивного Holy Grail доступне не тільки професійним коноплеводам, а й початківцям гроверам. Виростаючи до 130 см в індорі і до 2 м в ауті, стрейн має керований профіль, відгукуючись на всі види тренувань. У відкритому ґрунті забезпечте рослині відкриту сонячним променям ділянку, органічний повітряний ґрунт, і харв у першій декаді жовтня до 700 г з одного куща не стане складним завданням.

  Вибравши індор, слідкуйте за дотриманням оптимальних параметрів мікроклімату, приділяючи особливу увагу відносної вологості. Щільна вегетативна маса може спричинити утворення плісняви, тому періодично проводьте дефоліацію, створюючи структуру куща, відкриту повітряним потокам. У освітленні віддайте перевагу LED-панелям повного спектру. Режим роботи ламп – 20/4 у перші три тижні веги, 18/6 для активного формування маси та 12/12 для переходу в стадію цвітіння. Обов'язковий контроль pH та ppm «компоту» та дренажу! Об'єм горщика – 15-20 л .

  Рекомендації Holy Grail

  Ви обережний індорщик? Цінуєте скритність та безпеку? Встановлення якісної та малошумної системи вентиляції в компанії з надійним вугільним фільтром та опцією заміни наповнювача – обов'язкова умова. Holy Grail буде не просто пахнути, вона в буквальному сенсі хвилеподібно випромінюватиме флавоноїди.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
 • Насіння маріхуани Holy Grail feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 9047
   Buy Насіння маріхуани Holy Grail feminised Ganja Seeds
   Перевернули гори сортів, щоб одного разу випити з чаші Святого Грааля «коктейль» з хаю та стоуна, увібрати їх цілющу енергію та пізнати тонкі грані нірвани? Ласкаво просимо, мандрівнику.
    В наявності 
   239,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду