• Огляд

  Насіння конопель White Magic - дивовижний фемінізований гібрид від іспанського виробника Mandala. Сходи відрізняються високими адаптаційними здібностями і чудово протистоять епідемії плісняви та гнилі. Штам підходить для культивації в тропічному кліматі та не боїться високих температур. Рослини формують довгі міжвузля, що слід враховувати, культивуючи штам у домашній оранжереї.

  Виробник рекомендує тримати розтишки на вегетативної стадії не менше місяця, але якщо гровер може дозволити собі «дівчинку» заввишки 1,7-2 метри, то вегу можна продовжити. «Біла магія» добре реагує на тренування з низьким рівнем стресу (LST) і не викликає труднощів навіть у недосвідченого садівника. Обрізання нижніх гілок спростить догляд за розтином і дозволить верхнім стеблам наростити воістину гігантські шишки.

  White Magic feminised розвиває великі кластери смолистих бутонів, з типовою формою лисячого хвоста, які простягаються вгору, як щупальця. Така особливість передалася у спадок лише деяким фенотипам. Більшість кущів формують великі конічні і щільні кластери, які покриваються щедрим килимом трихом, що іскряться. Коли ви побачите її букети, що мерехтять під сонцем, то зрозумієте, чому її називають «білою»! Як правило, смоляні залози залишаються прозорими або трохи молочними до моменту збирання врожаю. Під час цвітіння приміщення наповниться солодким запахом із тонкими інтонаціями паприки, властивим усім сортам із африканською генетикою.

  Родовід White Magic


  Насіння конопель White Magic - сативо-індійний гібрид, який був отриманий в результаті схрещування добірних сортів каннабісу родом з Демократичної Республіки Конго.

  Особливості вирощування конопель White Magic


  Елітне насіння конопель «Біла Магія» має високий показник схожості за умови попереднього замочування у воді та пророщування у ватяних дисках. Сходи віддають перевагу об'ємним горщикам 10-20 літрів залежно від розмірів боксу. Рекомендоване світло: 400-600 Вт.

  Цей сорт добре росте на садовому компості, але в середині життєвого циклу вимагатиме додаткових підживлень. Початківцям коноплярів рекомендується не експериментувати з хімічними добривами, замінивши їх концентратом "біогумуса" або "компотом" на основі кінського гною.

  У домашній тепличці очікується врожаю 300-500 грамів з одного метра квадратного, а в умовах «відкритого неба» з одного куща можна отримати 1000 гр.

  В аутдорі харвест очікують наприкінці жовтня у південних регіонах та у листопаді у північних.

  Смак та ефект коноплі White Magic


  Дим викликає справжній електричний вибух, який супроводжується творчим пробудженням. Ефект стимулює та залишає курця функціональним та мотивованим на дію. Все що потрібно – просто розслабитися та насолоджуватися подорожжю, дозволивши стрейну проявити свою «Білу Магію»! рекомендується для дружніх вечірок та активного відпочинку.

  Аромат суцвіть насичений цитрусовими нотками з відтінками м'яти та благородного Skunk.

  Медичні характеристики конопель White Magic


  У медицині використовують екстракти смоли для зняття тривожних станів та виходу та депресії.

  Фемінізоване насіння коноплі «Мандала» відправляється у фірмовому впакуванні виробника.

 • Характеристики
  Виробник:Mandala Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:електричний вибух
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Democratic Republic of Congo
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3277
   Buy White Magic feminised Mandala Seeds
   Більшість кущів формують великі конічні і щільні кластери, які покриваються щедрим килимом трихом, що іскряться. Коли ви побачите її букети, що мерехтять під сонцем, то зрозумієте, чому її називають «білою»!
    Немає в наявності 
   720 грн.

   1 review for White Magic feminised Mandala Seeds

   1
   0
   0
   0
   0
   Середня оцінка покупців
   5 / 5
   5.00 із 5 зірок
   • 14 травня 2019 14:13
   интернет-магазин

   Всё просто супер! Заказал посадил, собрал урожай, курнул и жду кайфа.

   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду