Насіння конопель Насіння ганжі Vertigo feminised GanjaLiveSeeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Селекційний підрозділ сідбанка GanjaLiveSeeds представляє сорт канабісу Vertigo feminised, що встиг за порівняно короткі терміни стати однією з найтоповіших позицій компанії у сегменті фотофемів. Насіння цього стрейну можна придбати у нашому інтернет-магазині. Найкраща пропозиція ціни для будь-яких обсягів, зручна доставка й простота придбання!

  Походження

  Справжній генетичний «коктейль» став базою для створення цього унікального гібрида. Співвідношення індіки до сатіви у генотипі рослини знаходиться приблизно у рівних пропорціях, приваблюючи коноплярів перевагами кожного підвиду у бажаних рисах.

  Загальні характеристики

  Головне питання – тривалість етапу цвітіння. Залежить безпосередньо від кліматичних умов та коливається у межах 7-9 тижнів. У піковій зрілості рослини один квадратний метр закритого простору (гроурум, гроубокс, оранжерея) потішить конопляра 400-600 грамами надзвичайно потужного стаффа. Вміст тетрагідроканабінолу у сухому готовому продукті залишається стабільно високим. Дорослі рослини зазвичай середнього розміру, з великою кількістю бокових гілок.

  Переваги

  Разом з відносно швидким дозріванням, стрейн вирізняється гідною врожайністю. На тлі цього особливо привабливого фактору ще сильніше вабить психоактивна компонента марихуани, а також її смакоароматичні властивості, що зачаровують. Фотік доволі універсальний, проте надійніше реалізується в індорних гровах (доступ до контролю мікроклімату та опції регулювання режиму освітлення). Імунітет рослини надійно оберігає її від негативного впливу грибка, плісняви, шкідливих мікроорганізмів.

  Вирощування

  Ботанікам-початківцям культура може створити певні труднощі через нерозуміння особливостей агротехніки фотофемів. Обираючи сорт для втілення на практиці теоретичних навичок, можна цілком зупинити вибір саме на ньому. Коноплярам, які впевнено володіють необхідними знаннями, наполегливо рекомендуємо спробувати цей штам. Протягом дозрівання кущики формують стійку розлогу «крону» з достатньою кількістю суцвіть. Класичний SCROG з легкістю дозволить збільшити їхню кількість у рази. Обов'язково спробуйте!

  Медичне використання

  У лікувальних цілях Vertigo матиме неабияку користь – як природний натуральний засіб боротьби із безсонням, втратою апетиту і нудотою. Непоодинокими є цілком реальні приклади ефективного використання ганжі, її екстрактів для пацієнтів, які страждають на депресивні розлади, апатію, мігрені і навіть болісні м'язові спазми.

  Смак та ефект

  Аби насичений цитрусовий аромат конопель розкрився повною мірою, під час грову спробуйте мінімізувати внесення підкормок, що містять неорганічні сполуки. Тоді стафф сповна увиразнить лимонно-мандаринові тони пряними п'янкими ескізами. Vertigo діє миттєво, відправляючи у тривалу подорож на хвилях релаксу, врівноваження, задоволення.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:безтурботне розслаблення і спокій
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Насіння ганжі Vertigo feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8460
   Buy Насіння конопель Насіння ганжі Vertigo feminised GanjaLiveSeeds
   Селекційний підрозділ сідбанка GanjaLiveSeeds представляє сорт канабісу Vertigo feminised, що встиг за порівняно короткі терміни стати однією з найтоповіших позицій компанії у сегменті фотофемів.
   Артикул:GS08460
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду