• Огляд

  Це не просто гра слів. Фотофем «Потрійний Сир» реально існує, у ньому поєдналися одразу кілька «чизових» генетик. Селекціонери сидбанку Barney's Farm використали для кросу відомий «Блю Чіз» та фенотип легендарного Skunk#1, який отримав підсумкову назву Original Cheese. Замовити насіння конопель цього екстраординарного штаму пропонує наш інтернет-магазин. Процес покупки займе лічені хвилини та кілька кліків. Швидше та ближче продавця оригінальної продукції просто не відшукати.

  Загальні характеристики конопель Triple Cheese


  У генотипі одержаного гібрида явне домінування індики над сативою (80/20). Швидкість культури поставила неймовірно високі стандарти. Адже в індорі розтишки встигають відцвісти буквально за сім-вісім тижнів! При цьому зовсім не страждає на врожайність. Індорники гарантовано отримують свої 600 г стаффа на квадратному метрі гроуруму або гроубоксу. Зверніть увагу, якість одержуваних бошок також залишається гідною – 22% ТГК. У відкритому ґрунті харвест настає у другій половині вересня.

  Вирощування конопель Triple Cheese


  Важливо! При культивуванні стрейну в закритих приміщеннях попередньо встановлюється вугільний фільтр в систему вентиляції. На кольорі ви неодмінно оціните своєчасне рішення. Вирощувати «дівчат» порівняно легко. Швидкісне зацвітання не заважає кущикам поступово сформувати гігантську «моно-гулю», покриту янтарною ароматною смолою.

  Медичне застосування конопель Triple Cheese


  Для лікувально-профілактичних цілей трава та її екстракти знадобляться у боротьбі з безсонням, відсутністю апетиту, переддепресивними станами, загрозою нападів тривоги, паніки.

  Смак та ефект коноплі Triple Cheese


  Аромат марихуани класичний сирний, з п'янким ягідним смаком. Курець на собі відчує седативний вплив ганджі повністю буквально з перших затяжок.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:седативну дію
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Original Cheese x Blue Cheese
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6525
  Buy Triple Cheese feminised Barneys Farm
  Селекціонери сидбанку Barney's Farm використали для кросу відомий «Блю Чіз» та фенотип легендарного Skunk#1, який отримав підсумкову назву Original Cheese. Замовити насіння конопель цього екстраординарного штаму пропонує наш інтернет-магазин.
   Немає в наявності 
  399,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду