• Огляд

  Едж - ще один представник великої лінійки Skunk, генетичне походження якого селекціонери банку насіння Dutch Passion вирішили залишити в секреті. Це не завадило гібриду стати переможцем серед аутдорних стрейнів на «Spannabis Champions Cup» в 2015-му році, що проходив як завжди в каталонській Барселоні.

  Загальні характеристики конопель The Edge

  Сканкові сорти конопель славляться своєю якістю марихуани та багатством врожаїв. The Edge в їх числі. При метровій висоті рослин, квадратний метр посівної площі дає врожайність порядку півкіло потужного канабісу. Частка ТГК в таквй ганжі буде не нижче 17%, а при сприятливих умовах легко подолає 20-відсотковий бар'єр. Цвітіння гібриду триває не більше дев'яти тижнів в індорі, а харвест у відкритому грунті припадає на другий осінній місяць.

  Вирощування конопель The Edge

  Незважаючи на сканковую суть, домінування сатіви дозволяє кущам утворювати більшу кількість відгалужень зі збільшеною міжвузловою відстанню. На етапі веги обов'язково проводити додаткове підживлення ваших вихованців, щоб вони не голодували і продовжували інтенсивний розвиток. Для відкритого грунту підійдуть райони з помірним і теплим кліматом. Яскраво виражений континентальний клімат - не найкращий варіант для аутдору. В такому випадку вам буде краще вибрати вирощування конопель в домашніх умовах або із застосуванням теплиць. Сорт не настільки вимогливий в плані догляду, щоб від нього відмовлялися початківці коноплярі. Не забудьте заздалегідь продумати систему вентиляції і, при необхідності, встановити вугільні фільтри. Едж неймовірно пахучий.

  Медичне застосування конопель The Edge

  Будь-які негативні моменти, від меланхолії і депресії, до втоми і стресу, всього декількома затяжками ароматним димом повністю зводяться до нуля. Вживання бажано здійснити в першій половині дня.

  Запах, аромат і ефект конопель The Edge

  Сканковий аромат і запах добре гармонує з аналогічним солодким смаком. Ефект від вживання потужно ейфорійний, з обов'язковим припливом енергії і бажанням спілкування.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:потужно ейфорійний, з обов'язковим припливом енергії і бажанням спілкування
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3988
  Buy The Edge feminised Dutch Passion Seeds
  Незважаючи на сканковую суть, домінування сатіви дозволяє кущам утворювати більшу кількість відгалужень зі збільшеною міжвузловою відстанню. На етапі веги обов'язково проводити додаткове підживлення.
   Немає в наявності 
  1 040 грн.

  1 review for The Edge feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 08:02
  The Edge

  Vse poluchil s bonusom.budu rostit'.za kachestvo otpeshu.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду