• Огляд

  Super Critical feminised - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Навіть початківець садівник впорається з культивацією даного стрейну. Рослини не вередують при різких перепадах температури, здатні протистояти цвілі і можуть рости на різних типах ґрунту без шкоди врожаю. Сходи стрімко перетворюються в розмашистий кущ з широким і густим листям і важкими бутонами, які щедро продукують ароматну смолу. Велику цінність штам являє для любителів потужних сортів, здатних з однієї затяжки приземлити на диван на кілька годин. У генному «коктейлі» стрейну переважає індіка, а значить, перспективні гілки краще підв'язати або встановити підпірки.

  Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів, а цвітіння триває не більше 8 тижнів. Аромат в процесі життєвого циклу сильний і нагадує цукерково-фруктову композицію.

  Походження конопель Super Critical

  Фемінізоване насіння конопель Super Critical було отримане як підсумок з'єднання відомої в усьому світі генетики Білої Вдови, оригінального Skunk і високоврожайного Big Bud. Одержаний гібрид ввібрав в себе найкращі риси трьох "великих китів" світового генофонду канабісу, знайшов стабільний імунітет, потужну психоактивність, невибагливість і чудові смакоароматичні якості. Рівень ТГК досягає 21%.

  Особливості вирощування конопель Super Critical

  Культивувати Super Critical feminised - одне задоволення. Представлений сорт конопель підходить для домашнього гроуруму, теплиці і умов аутдору. Перш ніж помістити "горіхи" в землю, їх необхідно замочити на 12 годин у воді і проростити між двома ватними дисками.

  Висаджують вкорінену розсаду у відкритий грунт в глибокі лунки, об'ємом від 15-20 літрів при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

  В якості поживної основи використовують збагачену суміш, що складається з торфу (або компостної землі), крупного перліту і кокосового волокна. У індорних умовах використовують горщики від 10 літрів.

  До рослин можна застосовувати всі відомі техніки культивації, в тому числі:

  SCROG;
  SOG;
  LST.
  З одного квадратного метра знімають до 800 грам сухих іскристих суцвіть або до1200 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ват Днат.

  Смак і ефект конопель Super Critical

  Райський фруктовий бриз, доповнений цукерковими нотками, закрутить голову кожному цінителю селекційної марихуани, який вирішив подрібнити проліковану шишку Супер Критикал feminised. Потужний тілесний ефект змусить растамана стрімко перемістити себе ближче до дивана або крісла і віддатися медитативній релаксації.

  Медичні характеристики конопель Super Critical

  Як терапевтичний засіб висушені бутони і приготовані екстракти фемінізованого сорту Супер Критикал використовують для лікування безсоння, виведення з депресії, пригніченого стану, а також для стимуляції апетиту і усунення нудоти.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:сильний, наркотичний, моментальний, розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Bud x Skunk x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2180
  Buy Super Critical feminised Ganja Seeds
  Культивувати Super Critical feminised - одне задоволення. Представлений сорт конопель підходить для домашнього гроуруму, теплиці і умов аутдору.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Super Critical feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 15:03
  Ganja Seeds

  Нехотел брать сразу брать, но потом всё таки решился и взял. Даже не пожалел, а даже на оборот был приятно удивлен.Цепляет по интересному и держит нормально.Иногда чем то напомниает даже пруху от гриба на афтерглоу...

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду