• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Russian Rocket Fuel вразить садівників життєздатними сходами, які однаково добре себе почувають в умовах домашнього гроуруму і вулиці. Рослини невибагливі у вирощуванні, стійко переносять погодні примхи, не бояться підрізання і пробачать багато помилок початківцям коноплярам. Висока врожайність і продуктивність смоли гарантує ботаніку одержання чудової сировини для виготовлення висококласного гашишу. В "крові" штаму домінують індічні гени, а значить, на харвест гровера чекатимуть важкі і тугі суцвіття значних розмірів.

  Висота рослин рідко перевищує 80 сантиметрів, а цвітіння триває всього 60 днів. Запах в період зростання помірний і нагадує фруктовий бриз з дизельними інтонаціями.

  Походження конопель Russian Rocket Fuel

  Фемінізоване насіння конопель Russian Rocket Fuel отримане селекціонерами Ganja Seeds в результаті схрещування чистого афганського лендрейса з Auto New York City. Штам перейняв від батьків чудовий аромат, високу врожайність, невибагливість і виняткову наркотичну дію. Рівень ТГК досягає 24%.

  Особливості вирощування конопель Russian Rocket Fuel

  Russian Rocket Fuel fem оптимізований під будь-які умови вирощування. Він демонструє чудові результати на вулиці, в домашній оранжереї, теплиці. Естетично прекрасний зовнішній вигляд кущів дозволяє використовувати рослини як декор клумби на садовій ділянці. Вони чудово виглядають на терасі і балконі. Компактні рлсдини порадують любителів "прихованого грову". Плантацію легко замаскувати серед дикорослих чагарників і високих трав.

  Сорт піддається всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра збирають до 700 грам смолистих сухих шишок або до 250 грам з одного куща в аутдорі. Розсаду у відкритий грунт висаджують в об'ємні лунки від 15 літрів, використовуючи в якості поживного субстрату суміш з компостної землі, крупного перліту і кокосового волокна.

  Оптимальне освітлення для гроуруму 400-1000 Ватт Днат або від 150 Ватт ЛЕД при вирощуванні в маленьких шафах, тумбочках і системних блоках.

  Смак і ефект конопель Russian Rocket Fuel

  Ядерні нотки дизельного запаху, обрамлені легким фруктовим бризом, можуть здивувати навіть самих вишукуваних гурманів. Смакоароматична композиція стрейну настільки унікальна, що змогла поєднати в собі два абсолютно різних аромати. Дим густий і насичений. З першої затяжки викликає почуття просторової невагомості, скам'яніння і в той же час приємної знемоги.

  Медичні характеристики конопель Russian Rocket Fuel

  Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати приготовані екстракти і подрібнені сухі суцвіття для лікування розсіяного склерозу, цукрового діабету, бронхіальної астми, глаукоми, епілепсії і подагри. Часто стрейн призначають пацієнтам для усунення больових симптомів різного походження, а також для виведення з пригнобленого депресивного стану і як м'язовий релаксант.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Дизельний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 2120
  Buy Russian Rocket Fuel feminised Ganja Seeds
  Висока врожайність і продуктивність смоли гарантує ботаніку одержання чудової сировини для виготовлення висококласного гашишу.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Russian Rocket Fuel feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 14:12
  Ganja Seeds

  Dostavili bystro,vse vzoshlo,vtoraya nedelya uzhe.Rastikhi sil'nyye i ochen' mnogoobeshchayushchiye ) Spasibo za nishtyaki i otmennyy servis )

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду