Насіння конопель Nefertiti feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Несподівана гра слів є навіть у генетиці. Для народження цариці використовувалися дві вдови. Ця фраза потребує явного пояснення. При створенні фемінізованого сорту коноплі Nefertiti задіяли два знакові штами Widow, грубо кажучи, «чорну» та «білу» версії. Бридери проробили колосальну роботу зі схрещування штамів, що визначають нинішню еволюцію селекції конопляної культури. Мова про сативні лендрейси з глибин Амазонії та індійські з високогірних ділянок Середньої, Центральної Азії. Підсумок знайшов багаторазовий відгук експертів, які вручили чималу кількість нагород «Нефертіті» на виставках у Нідерландах та Іспанії. Замовити коноплі у вигляді насіння завжди можна на торговому майданчику GanjaSeeds. Зробіть це легко та комфортно.

  Загальні характеристики коноплі Nefertiti

  У генотипі сатива та індика розподілені так: 75 до 25, відповідно. Викликає непідробне захоплення відсоток тетрагідроканнабінолу в сухій речовині - розкішні 22%! Цвітуть "дівчата" протягом одинадцяти-дванадцяти тижнів, що нормально для фенотипів з домінуванням Cannabis sativa. У аутдорі врожаї збирають ближче до жовтня. Що кається врожайності, то на квадратному метрі площі не проблема отримати 500-600 грам вбивчого стаффа. Особливо якщо врахувати, що висота дорослих особин у культури дуже непогана.

  Вирощування конопель Nefertiti


  «Кучерявість» розтишок, різноманітність суцвіть – відомі риси гібрида. Цікаво, що в міру зростання листя зовні схоже на індику, але поступово набуває сативну довгасту форму. Новачки напевно будуть приємно здивовані суцільним білим покривом на шишках і неймовірним об'ємом смол, що виділяються. Незважаючи на переконливі врожаї в індорі та аутдорі, гровер слід контролювати вегу, щоб не допустити зайвого переросту. Інша справа відкритий ґрунт, де подолання триметрової позначки буде лише плюсом. А таке цілком можливо.

  Медичне застосування конопель Nefertiti


  Цілющість ганджі однозначно доведено. У нашому випадку користь очевидна при онімені, болі та мігрені. Трава добре веселить, позбавляючи негативного тла.

  Смак та ефект коноплі Nefertiti


  Запах марихуани витончений, з полуничними нотками, що гармонійно вплітають у палітру фруктів. Смаковий ескіз диму доповнюється ніжним ментоловим флером післясмаку. З перших затяжок курця запаморочливо охоплює ейфорія та емоційне піднесення. Творчі та управлінські навички досягають пограничних висот, не відпускаючи багато годин.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1м2 або 250 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Тропічний
  Ефект:ейфорія і емоційний підйом
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Black Widow x White Widow
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Nefertiti feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6353
   Buy Насіння конопель Nefertiti feminised GanjaLiveSeeds
   При створенні фемінізованого сорту коноплі Nefertiti задіяли два знакові штами Widow, грубо кажучи, «чорну» та «білу» версії. Бридери проробили колосальну роботу з схрещування штамів.
   Артикул:GS06353
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду