• Огляд

  Mimosa – справжня перлина у світі канабісу. Неперевершений гібрид, отриманий шляхом надскладної селекції – справжня гордість і, безумовно, одне з найкращих досягнень брідерів GanjaSeeds. З численними нагородами у своєму активі та популярністю серед гроверів і споживачів, Mimosa цілком заслужено посідає почесне місце серед найкращих сортів «нової школи».

  Генетика та особливості сорту Mimosa

  Mimosa – фемінізований фотоперіодний сатіва-домінантний гібрид (70/30), виведений у результаті складного схрещування ароматного Clementine і яскравого Purple Punch.

  Зовнішні риси стрейна приголомшують своєю привабливістю: повітряні пірамідальні суцвіття насичено зеленого кольору з вкрапленням пурпурових півтонів, ніби складені з великих «баранців» попкорну, прикрашені яскраво-помаранчевими стігмами та вкриті блискучим і неймовірно ароматним шаром трихом. Вже на стадії цвітіння вони пахнуть благородною деревиною, луговими квітами та пряними травами.

  Вирощування Mimosa

  Mimosa надзвичайно адаптивна до будь-яких умов вирощування. Індор або аут, гроубокс чи партизанський гров? Вибір за вами! Компактна за своєю структурою рослина стане бездоганним вибором як для гроверів-початківців, так і професіоналів, як для обмежених у внутрішньому просторі агрономів, так і для тих, хто цінує непомітність і безпеку в умовах вільного ауту.

  Вирощуючи в індорі, забезпечте дівчинку комфортним для розвитку кореневої системи 12-15-літровим горщиком з органічним, дренованим ґрунтом, збагаченим мікоризою. Створіть оптимальні параметри мікроклімату, належне світлодіодне освітлення повного спектра з контролем відносної вологості й температурних показників, і вона, поза сумнівом, віддячить вам чудовим врожаєм.

  Вирощування Mimosa у відкритому ґрунті потребуватиме уваги гровера щодо підбору провітрюваної, водночас прихованої легкою рослинністю ділянки, освітленої сонцем не менше 8-10 годин на добу. Викопайте лунку, викладіть її кип'яченим щебнем, галькою, цеолітом або керамзитом. Висипте до неї покупний ґрунт, перемішаний з перлітом та/або вермикулітом. Лунку для саджанця обробіть мікоризою. Пророщуйте насіння вдома, а коли паросток зміцніє, сміливо висаджуйте його у підготовлені умови. Будьте уважні до своєї рослини, дотримуйтесь графіку поливу і внесення добрив відповідно до стадії розвитку.

  Строки цвітіння в індорі становлять 9-10 тижнів. В ауті гровер зріже ароматні шишки на початку жовтня. Урожайність в умовах гроубокса або тента складе 350-400 г/м2. Відкритий ґрунт потішить впевненими 500-550 грамами з куща.

  Профіль терпенів та канабіноїдів Mimosa

  У широкому профілі терпенів сорту переважають лімонен, що відповідає за свіжий цитрусовий аромат і антидепресивні властивості, а також мірцен, що сприяє розслабленню і полегшенню болю. Крім того, Mimosa демонструє найкращі показники складу канабіноїдів. Окрім високого рівня ТГК (22%), що гарантує потужний і тривалий рекреаційний ефект, сорт має інші цінні канабіноїди, зокрема КБД і КБГ, які, приймаючи участь в «ефекті антуражу», нададуть додаткових терапевтичних властивостей.

  Смак і аромат Mimosa

  Mimosa – справжнє втілення розмаїття смаків і ароматів: соковиті цитрусові, тропічні фрукти, класична індічна землистість, насичені хвойні, пікантні, пряні й медово-квіткові відтінки, властиві сатівним сортам. Такий «букет» приведе у захват смакові рецептори навіть найвибагливіших гурманів. Ідеальний стрейн для приготування страв канна-кухні, приміром, десертів та випічки.

  Ефект впливу Mimosa

  Mimosa просто заряджена сатівною енергетикою, що бадьорить і надихає водночас, піднімаючи настрій і стимулюючи креативність. Будучи ідеальним ранковим і денним сортом, Mimosa стане чудовим рішенням для розкутості, налагодження комунікації, усунення соціальної скутості та підвищення активності.

  Вражають і медичні властивості сорту. Завдяки збалансованій генетиці та високому вмісту канабіноїдів і терпенів, Mimosa допоможе впоратися з депресією, тривожністю і стресом, полегшить болі та зніме запалення, усуне напругу в м'язах і сприятиме загальному розслабленню.

  Mimosa – це насіння такого сорту конопель, що безумовно заслуговує на вашу увагу. Багатий родовід, видатні генетичні характеристики, привабливий зовнішній вигляд і приголомшливі смакові якості роблять її ідеальним вибором для тих, хто шукає незабутні враження.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8855
  Buy Mimosa feminised Ganja Seeds
  Mimosa – справжня перлина у світі канабісу. Неперевершений гібрид, отриманий шляхом надскладної селекції – справжня гордість і, безумовно, одне з найкращих досягнень брідерів GanjaSeeds.
   В наявності 
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду