• Огляд

  Один з небагатьох штамів конопель з пропорційним співвідношенням фенотипу Indica і Sativa отримав генетичну спадковість відомих сортів Skunk і Citral з Пакистану. Високий вміст ТГК-19,12%, вдало доповнений компонентами КБД - 0,23%, наділило цей сорт канабісу прекрасними властивостями, затребуваними у любителів рекреаційного вживання тонізуючого диму.

  Загальні характеристики конопель Lemon Skunk

  Насіння конопель Lemon Skunk feminised формують красиві рослини висотою 90-120 см, які в свою чергу, утворюють одну центральну колу з невеликою кількістю бічних відгалужень. Легка зростаюча конопляна культура насичена темно-зеленим листям, а щільні суцвіття рясно наповнені смолою.

  Всього 8 тижнів цвітіння і можна насолоджуватися приємним ароматом і потужним психоактивним впливом дозрілих суцвіть, покритих товстим шаром первозданної смоли. Також радує врожайна щедрість - при оптимальних умовах в Indoor з одного квадратного метра посівної площі можна зібрати до 800 грамів величезних смачних шишок. І стільки ж з куща, вирощеного на відкритому просторі щодо холодної Північної частини Європи. Зазвичай врожай в цьому регіоні припадає на кінець вересня.

  Вирощування конопель Lemon Skunk

  Рослина прекрасно вирощується в Indoor, Greenhouse і Outdoor при відповідних кліматичних умовах і підтримкі гроверів.

  Формуються подібно виноградній лозі пагони, і великі проміжки в міжвузлях, дозволяють в процесі цвітіння використовувати методику SCRoG або LST, що збережуть гілки й посприяють максимальній врожайності.

  Аромат, смак і ефект конопель Lemon Skunk

  Індивідуальність цього сорту виражена в сильному психоактивному впливі на тлі інтенсивного цитрусового аромату. Потужний і збалансований ефект, починається з тонкої мозкової стимуляції. Через нетривалий час після вживання стаффа з'являється приємне фізично розслаблююче відчуття, під впливом якого споживач знаходиться протягом тривалого часу.

  Штам обов'язково зачарує досвідчених споживачів і випадкових користувачів. Рекомендується вживати у вечірній час після важкого робочого дня.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Original Skunk x Citral
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3604
  Buy Lemon Skunk feminised Green House Seeds
  Формуються подібно виноградній лозі пагони, і великі проміжки в міжвузлях, дозволяють в процесі цвітіння використовувати методику SCRoG або LST, що збережуть гілки й посприяють максимальній врожайності.
   Немає в наявності 
  320 грн.

  1 review for Lemon Skunk feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 15:57
  благодарность

  Ребята,спасибо огромное Вам.Заказ получила-все супер, семена конопли и удобрение.Муж мой очень довольныйю. Спасибо Вам за быструю работу и за хорошую консультацию. Муж сказал что будем ещё раз брать. А только о синью.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду