• Огляд

  Ще один сорт марихуани, названий на честь знаменитого брідера. Його звуть Хорхе Сервантес ака Хорхе Ван Паттен і він протягом тривалого часу активно просував культуру вирощування конопель, видаючи відеофільми, публікуючи книги на дану тему. Генетичне походження Jorge's Diamonds # 1 відомо тільки самому творцеві і брідерам з Dutch Passion. Однозначно можна сказати тільки про індичне домінуванні у фенотипі стрейна.

  Загальні характеристики конопель Jorge's Diamonds # 1

  На вегетацію рослин штаму необхідно близько чотирьох тижнів, а повний цикл цвітіння може тривати від восьми до десяти тижнів. За цей час в індорі кущі виростають на 50-70 сантиметрів вгору (індор). З таких досить компактних рослин, при комфортному гровінгі збирають 250-350 грам на кожному квадратному метрі посівної площі. Тетрагідроканнабінолу в сухій речовині, як правило, від 16 до 18%.

  Вирощування конопель Jorge's Diamonds # 1

  Брідери рекомендують виконувати вирощування конопель в теплиці або закритому приміщенні, уникаючи застосування гідропонних систем. Але в аутдорі стрейн покаже себе набагато ефективніше, адже він орієнтований на культивування у відкритому грунті. Рослини надійно захищені від кліщів та інших шкідників, а також від утворень цвілі, що робить гров простим і доступним для всіх. Крім того, вони відмінно реагують на обрізку і піддаються тренуванню.

  Медичне застосування конопель Jorge's Diamonds # 1

  Цей канабіс застосовують для відновлення сну і полегшення наслідків депресії. Також ганджа від Хорхе допомагає впоратися з м'язовими спазмами і головним болем.

  Запах, аромат і ефект конопель Jorge's Diamonds # 1

  Запашний і збалансований запах відрізняється солодкістю і легкими вкрапленнями тонів меду, малини, дозрілих фруктів. У смаку більше реалізована загальна солодкість з фруктовим присмаком. Церебральний вплив супроводжується розслабленням і спрагою спілкування.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:церебральний вплив супроводжується розслабленням і спрагою спілкування
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3939
  Buy Jorge’s Diamonds #1 feminised Dutch Passion Seeds
  Рослини надійно захищені від кліщів та інших шкідників, а також від утворень цвілі, що робить гров простим і доступним для всіх. Крім того, вони відмінно реагують на обрізку і піддаються тренуванню.
   Немає в наявності 
  998 грн.

  3 reviews for Jorge’s Diamonds #1 feminised Dutch Passion Seeds

  2
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.7 / 5
  4.67 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:28
  Diamonds #1

  Зрубав ялинку Недозрілий, вимахнула набагато вищий за мене - скажу вам що якщо живете ближче до півдня можна сміливо брати таких кілька горіхів щоб нехай і недозрілі але сатівние мастадонти у вас стояли, слабо пахне, але з 2 щільних ковпаків накриває знатно, Буду брати ще.

  • 09 травня 2019 15:37
  feminised

  С таких достаточно компактных растений, при комфортном гровинге, без труда собирают 250-350 грамм на каждом квадратном метре посевной площади.

  • 09 травня 2019 15:32
  Jorge’s

  Бридеры рекомендуют выполнять выращивание конопли в теплице или закрытом помещении, избегая применения гидропонных систем.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду