• Огляд

  Фемінізована «Велика Біла Акула» - вже від самої назви тілом пробігають мурашки. І хоча перші асоціації виникають із культовою франшизою хорорів від відомого кінорежисера, у цій ситуації йдеться про найпотужніший штам, у чиїй генетиці присутні не менш легендарні сорти марихуани. Бридери насіннєвого банку GanjaLiveSeeds вважали за краще створити інтригу, не називаючи вихідні стрейни, позначивши лише їхню сативну та індичну приналежність, що аж ніяк не вплинуло негативно на підсумкову популярність. Магазин насіння коноплі GanjaSeeds не перший рік реалізує цей посівний матеріал, який регулярно користується стабільним попитом серед гроверів різних країн.

  Загальні характеристики конопель Great White Shark


  У генотипі фотофема утворився ідеальний баланс індики і сативи, що відображається в певних умовах оцінки канабісу. Восьмитижневе цвітіння – безумовна характеристика Indica. В аутдорній культивації харвест починається з першим осіннім місяцем, якщо конопляр встиг своєчасно висадити саджанці на грядці. При середній висоті дозрілого куща, врожайність гібрида гідна, так само, як і частка ТГК у готовій сухій речовині.

  Вирощування конопель Great White Shark


  Процес культивування значно полегшується з допомогою фемінізації, дозволяючи автоматично отримувати лише жіночих особин у грові. Ця перевага приваблює не тільки садівників-початківців, а й досвідчених знавців справи. У міру дорослішання, кущі утворюють чимало бічних відгалужень, вінцем яких незмінно буде центральна велика кола. Поверхня сформованих щільних суцвіть до піку зрілості прикрасить нескінченну кількість білих кристалів, а об'єм смол радуватиме око щодня все сильніше.

  Медичне застосування конопель Great White Shark


  Вивчаючи цілющі можливості Great White Shark feminised, можна сміливо заявляти про здатність нівелювати хронічні болі, усунути спазми в м'язах, запобігати судомам і онімінням. Для пацієнтів, які проходять курс хіміотерапії або прийому сильнодіючих препаратів, ганджа допоможе зменшити нудоту, повернувши апетит до прийнятного стану.

  Смак та ефект конопель Great White Shark


  Ананасово-пряний запах конопель стимулює апетитні позиви ще до вживання трави. У димному букеті палітра доповнюється різноплановою гамою цитрусу та екзотичних фруктів. Вплив на організм виявляється всеосяжним, починаючи приємною тяжкістю стоуну в кожній клітині і безмежною свободою думки у свідомості. Істинний релакс гарантований кожному без винятку курцеві.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:характеризується приємною вагою Стоуна в кожній клітині і безмежної свободою думки в свідомості
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Super Skunk x White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6321
  Buy Great White Shark feminised GanjaLiveSeeds
  Ананасово-пряний запах конопель стимулює апетитні позиви ще до вживання трави. У димному букеті палітра доповнюється різноплановою гамою цитрусу та екзотичних фруктів.
  Артикул:GS06321
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду