• Огляд

  Black Russian feminised - стрейн, який в будь-яких умовах вирощування показує високу врожайність за коротке 50-55-денне цвітіння. Максимальний рівень ТГК в 24% виправдовує всю працю гровера, що взявся за культивацію сорту.

  Забійний ефект «Чорного російського» по праву дозволяє штаму завойовувати все нові і нові нагороди. Гібрид є учасником багатьох конкурсів, в яких здобув такі перемоги:

  • Перше місце в конкурсі Cannabis Cup 1995 рік;
  • Перше місце в категорії «Кращий індорний канабіс» на конкурсі Cannabis Cup в 2012 рік;
  • Третє місце на THC Valencia.

  Помірна швидкість розвитку фемінізованого куща відрізняє його від інших стрейів канабісу. Рослина формується середніх розмірів при досить сильній гіллястості. Листя дуже мало, але це не заважає великій кількості бутонів рости як на «дріжджах».

  Вирощуючи Black Russian feminised в вуличних умовах, канабіс буде готовий до збору шикарного врожаю вже в другій половині вересня. Люблячий свою справу гровер з одного кущика конопель, що вирощується в аутдорі, зможе зняти близько 1000 грам, а в умовах індора стрейн порадує коноплярів 400-450 грамами дивовижних шишок з одного метра квадратного. Для отримання таких чудових результатів слід уважно стежити за рослиною, оскільки, не дивлячись на відмінну генетику, штам має середній рівень протистояння цвілі і іншого роду шкідникам. Виходячи з цього, не бажано в процесі культивації допускати частих перепадів температур, а так само підвищеної вологості.

  Перебуваючи поруч з кущем в момент його цвітіння, гровер відчує властивий для афганської індіки аромат фруктів, в якому добре простежується запах східних солодощів. Ефект проявляється настільки швидко, що курець не встигає дійти до «дивана», як найсильніший «Stone» індіки «зачаровує» його, всі частини тіла починають «кам'яніти», а розум повністю втрачає здатність «контролювати» і піддається спокою і насолоді.

  Забезпечивши рослину хорошими умовами для зростання, навіть початківцю-садівникові під силу виростити цей стрейн і отримати урожай відмінної «Сенсімільї», адже насіння Black Russian є фемінізованим, а це значить, що рослина без будь-яких сумнівів буде жіночою.

  Довідка! «Сенсімілья» (від ісп. Sin semilla -. «Без насіння») - це абсолютно визрілий, не запилений канабіс, тобто він не має насіння.

  Сорт продуктивний в будь-якому типі грунту, а деякі фенотипи здатні показати хороший урожай навіть в дуже «бідній» землі, в якій міститься мінімальна кількість поживних мікроелементів.

  Таке тренування як «Зелений екран» сприймається сортом без будь-яких стресів і радує коноплярів смолистими шишками.

  Рослинник з багаторічним досвідом культивації канабісу може дозволити собі перетворити кущ в чудову материнську рослину і створювати численні клони, які мають ідентичні характеристики своєї матері.

  Довідка! Фемінізований канабіс можна утримувати на вегетативній стадії необмежену кількість років. Деякі коноплярі вирощують справжнє «домашнє дерево». Протягом всього періоду зростання «гігантського» канабісу вони власноруч створюють клони улюбленого сорту, в рази збільшуючи заявлену виробником врожайність.

  Black Russian feminised чудово росте на гідропонній системі. Шишки в таких умовах, безперечно, формуються потужними і важкими тому, що канабіс не пускає сили на розвиток кореневої системи. Всі поживні речовини надходять з рідиною, в якій вони постійно знаходяться.

  Довідка! Виростити штам в домашніх умовах може кожен гровер без винятку, адже цей стрейн не вимагає гроутента великих розмірів.

  Родовід Black Russian

  Була мета вивести справжній медичний канабіс з величезним переліком лікувальних властивостей. У процесі такої відповідальної місії було вирішено схрестити материнський стрейн, який вважають іспанською перлиною коноплярів - Black Domina з найпопулярнішим гібридом White Russian.

  Результат перевершив всі очікування брідерів. Отриманий Black Russian feminised перейняв найпрекрасніші характеристики своїх предків, що дозволяє всім і кожному без особливих проблем виростити чарівний медичний урожай з високим показником ТГК, що досягає 24%, та який усуває будь-які больові відчуття. Генетика Чорного Російського складається на 80% з індіки і лише 20% займає сатіва. Здавалося б, ніжний аромат фруктів не зможе позбавити здатності пересуватися, але непереможна хвиля релаксу миттєво «приб'є» курця до подушки і відірватися від неї він не зможе протягом дуже тривалого часу.

  Особливості вирощування конопель Black Russian

  Фемінізоване насіння Black Russian припаде до вподоби кожному садівникові. Надавши каннабісу мінімально необхідні умови для зростання, і проявивши трішки турботи «Чорний росіянин» стійко дасть відсіч «садовим» негараздам у вигляді паразитів, фітоінфекцій і грибків. Купуючи насіння, конопляр може бути на всі 100% впевнений, що штам не дозволить себе забути, та запам'ятається як самий урожайний і сильнодіючий стрейн.

  Розвиток рослини однаково прекрасний у індорних і аутдорних умовах. Тестоване насіння добре проявило себе в теплиці. Частої підгодівлі стрейн не потребує, що дозволяє вирощувати його в будь-якому типі грунту. Якщо Black Russian feminised покаже своїм виглядом, що не завадило б «побалувати» його добривами, то це відбудеться не раніше, ніж в період цвітіння.

  Перепади температур можуть вплинути на кущ лише на початку вегетативної стадії, якщо гровер висадив канабіс дуже рано, коли ніч ще не мала постійної температури повітря в +10 градусів за Цельсієм.

  «Засуха» не така страшна для гібрида як перелив, але це не означає, що слід ігнорувати регулярний полив рослини.

  Вегетативна стадія зросту вимагає світловий день режимом 18/6, а переводячи канабіс на цвітіння, освітлення слід встановити тривалістю 12/12. Світло, що надходить рослині від натрієвих ламп високого тиску в 250 ват стане хорошим варіантом, але пріоритетнішим буде освітлення 600 ватною лампою ДНаТ, тоді Black Russian feminised проявить себе «з усіх боків», розкривши весь потенціал, і шишки утворять більш щільну і смолянисту структуру .

  Не варто проходити стороною ЛІД світильники потужністю від 150 ват. Це більш дороге «задоволення», але в той же час має більшу перевагу на ряду з вищевикладеними. LED набагато практичніше, оскільки конопляр має можливість самостійно встановити потрібний спектр освітлення для кожної стадії росту канабісу та термін служби таких світильників набагато триваліший, ніж у класичних ламп ДНаТ.

  Black Russian feminised дуже спокійно реагує на метод корекції зростання під назвою «Scrog». Рослина не випускає багато листя, але в разі, якщо гровер вирощує Стрейн в маленькому боксі, то бажано вдатися до завчасної установки в ньому бічного або нижнього освітлення ЕСЛ лампами. Така «турбота» надасть доступ до світла кожній гілкі і дозволить рослині формувати однакові за величиною і щільністю шишки.

  Хоч аромат, який виділяє Black Russian feminised, досить приємний для коноплярів, декому він може припасти не до смаку, тому рекомендується встановити в боксі вугільний фільтр, а також придбати поглинач запаху, який буде стояти в кімнаті з рослиною.

  Вирощування конопель Black Russian вдома

  В умовах індора Black Russian feminised виростає середніх розмірів, тому якщо гровер не переслідує мети виростити «Maxi-канабіс», то оснащувати гроутент великих розмірів не потрібно. Стрейну такого зросту цілком вистачить ємності об'ємом в 7 літрів, наповненої субстратом, в складі якого є азот / фосфор / калій в співвідношенні 180: 180: 180, припустиме відхилення показників на 20-35 в обидві сторони.

  Щоб прискорити процес схожості необхідно проростити насіння. Почати потрібно з того, що насіння знаходиться в ємності з чистою водою протягом 12 або 24 годин. Далі, коли час вийшов, а «горішки» ось-ось розколються, їх потрібно акуратно розкласти між двома мокрими ватяними дисками. Через 2-3 доби з насіння вже «визирнуть» корінці, а значить можна приступати до висадки їх у грунт.

  Порада! Корінець зародка дуже крихкий, і його легко розчавити або пошкодити в процесі висадки в грунт, тому впродовж усього процесу рекомендується використовувати пінцет.

  Посаджене в горщик пророщене насіння ставлять під лампу необхідного спектра. Поливати молоду розсаду бажано з пульверизатора.

  Інформація для початківців! На початку свого зростання канабіс сильно тягнеться до світла, тим самим утворюючи тоненьку і довгу стеблинку, тому при висадці насіння в ємність рекомендується не заповнювати її субстратом до самого верху, а залишити 10-15 сантиметрів. У міру витягування рослини потрібно буде досипати грунт в горщик (прямо по самі листя) і формувати більш стійкий кущик, адже молоде стебло почне пускати нові, додаткові кореневі нитки.

  Грунт, в якому буде вирощуватися Black Russian feminised, можна придбати вже готовий в магазині, а можна приготувати самостійно. Щоб приготувати субстрат для канабісу на 10-й літровий горщик буде потрібно:

  • 7-10 столових ложок біогумусу або 2 столових ложки гранульованого кінського гною;
  • 2 літри кокогрунта;
  • 2 літри перліту або вермикуліту;
  • 5,5 літрів придбаного грунту з відповідними показниками поживності.

  Всі «інгредієнти» перемішуються і гарненько поливаються водою. Грунт «настоюється» протягом 2-3 днів.

  Важливо! Кожен конопляр повинен знати, що кислотність грунту, в якому росте канабіс, завжди знаходиться на рівні 6-6,5. Незалежно від стрейна, конопля негативно реагує на зміну рН. Для того щоб не допустити помилки, рекомендується встановити в ємності рН-метр і постійно контролювати його показник, особливо це стосується тих садівників, хто використовує хімічні добрива, які впливають на кислотність.

  Гроверу, який застосовує хімічні добрива протягом усіх періодів життя конопель, найкраще використовувати в якості грунту кокосове волокно разом з вермікулітом.

  Довідка! Хімічні добрива дозволяють збільшити урожай на 10-15%. АЛЕ! Такий продукт не можна назвати медичним, таким що володіє належними стрейну терапевтичними властивостями. Шишки, отримані при вирощуванні канабісу з використанням органічної підгодівлі, мають натуральний, чистий аромат, їх смак помітно м'якіший, а після вживання в роті не залишається неприємного присмаку лабораторних солей. Все залежить від вибору гровера, адже в гонитві за кількістю помітно знижується якість продукту.

  Культивуючи стрейн на органічному субстраті, конопляр звільняє себе від внесення додаткової підгодівлі до початку стадії цвітіння куща. З переходом на режим 12/12, вже можна «балувати» рослину один раз в тиждень «компотиком» приготованим з кінського гною. Такий компонент для підживлення найкраще купувати у вигляді гранул. На весь період цвітіння канабісу вистачить 600 грам гною.

  Довідка! Приготування органічного «Компоту» не займає багато часу. У ємність об'ємом 10 літрів, заливається вода, бажано кімнатної температури або злегка тепла, в воду додається 100 грам кінського гранульованого гною. Все перемішується і залишається для повного з'єднання рідини з поживними компонентами від 4 годин до 2 діб. Безпосередньо перед використанням, «компот» слід розмішати.

  Найсприятливіша температура для росту конопель + 24-29 градусів за Цельсієм, але незначне відхилення в обидві сторони сильно не зашкодить рослині.

  Кожному стрейну конопель властиво поглинання вуглекислого газу, що в 5 разів перевищує дозу, що знаходиться в повітрі, тому професійні коноплярі, для того щоб рослина перестала «недоїдати», поміщують поруч з кущиком спеціальну таблетку, яка виділяє той самий СО2. Якщо засіб використовують спільно з гідропонною установкою, то гроверу не варто дивуватися збільшеному споживанню каннабісом поживних елементів.

  Провітрювання обов'язкова умова в процесі культивації, тому в боксі обов'язково повинен бути встановлений вентилятор або куллер, інакше є ймовірність утворення цвілі.

  Рівень вологості повітря в гроутенті повинен досягати 60%, для цього найкраще встановити зволожувач, а якщо такої можливості немає, то обов'язково слід поставити всередині літрову ємність з чистою водою.

  У момент, коли час, потрібний для цвітіння вийшов, не потрібно поспішати і відразу зрізати бажаний урожай. Манікюрінг краще відкласти ще на 5-6 днів, і дати «улюблениці» дозріти в цілковитій темряві.

  Довідка! Точно визначити чи готовий канабіс до харвесту можна застосувавши лінзу або збільшувальні окуляри. Поглянувши крізь «збільшувач» на трихоми ТГК, гровер повинен побачити, що кристалики на 50-70% помутніли, тобто мають бурштиновий відтінок. Якщо така «картина» чітко видна, значить канабіс готовий зануритися «в темряву» на кілька днів, щоб до кінця завершити процес дозрівання.

  Сушити суцвіття потрібно в темному, добре провітрюваному приміщенні. При великому врожаї з декількох кущів їх обов'язково розвішують таким чином, щоб вони не знаходилися щільно один до одного. Як тільки гілочки починають «хрустіти» канабіс відправляють на «проліковку» в холодильну або морозильну камеру. Час перебування шишок в холоді варіюється від 2 до 5 тижнів.

  Цікаве спостереження! Канабіс продовжує жити до тих пір, поки остання крапля соку в його гілках не висохне. Тому коноплярі «зі стажем» сушать кущі разом з кореневою системою і листям. У них міститься весь цукор і корисні мікроелементи, які в міру висихання вбирають в себе шишки. Продукт, який висушений «не поспішаючи», а з почуттям, толком і розстановкою, має м'який смак, а післясмак цікаву солодкість.

  Вирощування конопель Black Russian на вулиці

  При виборі місця для висаджування Black Russian feminised рослинник зобов'язаний керуватися тим, що каннабісу потрібно багато світла і віддаленість від «сторонніх» очей і носів. Дерева або будь-які інші рослини не повинні перешкоджати прямим сонячним променям діставати до рослини протягом усього дня, від світанку і до самого заходу. Відвідувати свою «красуню» найкраще підходячи до неї з різних сторін, щоб не протоптувати «стежок» і не привертати чужої уваги.

  Конопляр, що взявся за вирощування канабісу в умовах відкритого грунту, рекомендується висаджувати в грунт розсаду, а не насіння. Лунка для рослини повинна мати обсяг від 10 до 25 літрів. Наповнити ямку потрібно заздалегідь підготовленим живильним субстратом. Чудовою основою для нього стане торф або грунт, в якій росла кропива, в ній нейтральний для канабісу рівень рН, що посприяє повному розкриттю генетичного потенціалу.

  До такої основи додають кінський гній або гуано кажанів, а також кокосові волокна. До загальної маси можна досипати невелику кількість вермикуліту, оскільки він надає грунту вільну «дихаючу» структуру і дає кореневій системі необхідний доступ до отримання кисню. Крім цього вермикуліт має чудову властивість вбирання вологи. 100 грам такої добавки вбирає 400 мілілітрів води і автоматично скорочує частоту поливів.

  Довідка! На перший погляд може здатися, що гуано кажанів дуже дорогий засіб, але це помилка. В просторах інтернету така «органіка» у вільному доступі для кожного садівника, а її вартість від 2 до 10 $ (в залежності від країни, в якій знаходиться магазин) за 1 кілограм, якого вистачить не на один гров!

  Максимально скоротити полив можливо із застосуванням гідрогелю. Однією пачки гідрогелю вистачить на 5-7 лунок об'ємом в 10 літрів, а вартість такого засобу не перевищить 1-2 $. Розчинивши порошок у рідини, згідно з інструкцією, він збільшуються в 400 разів. Отриману «кашку», яка утримує в собі воду, додають прямо в лунку до субстрату і в той момент, коли рослині не вистачає живлення, йому на допомогу приходять гранули, які вичавлюють із себе все до останньої краплі. При першому ж об'ємному поливі вони заповнюють запас і «чекають» свого часу. Таке «чудо» спрощує гроверу догляд за канабісом, дозволяючи зменшити кількість поливів на 20-30%.

  У підготовлений заздалегідь грунт розсаду висаджують, починаючи з другої половини квітня або на початку травня, коли температура вночі стабільно тримається на позначці не нижче +10 градусів за Цельсієм.

  Смакові якості і ефект конопель Black Russian

  Смакові якості Black Russian feminised дуже цікаві і привабливі для кожного, навіть завзятого курця марихуани. Аромат диму складається з сполучення різних екзотичних фруктів. Одного разу вживши Чорний Російський, його смак залишиться в пам'яті надовго.

  Вдихаючи запашний дим, курець як ніби вдихає в себе нове життя. Високий рівень ТГК в 24% відправляє всі розлади, тривоги і проблеми, які начебто записані на стрічку і прокручуються в голові не перестаючи прямо «на вихід». На зміну застарілій«плівці» приходить позитив, ейфорія і повна свобода думки.

  Ефект при вживанні Black Russian feminised настає миттєво, тому рекомендується заздалегідь подбати про спокійні умови навколо, де ваш спокій ніхто не потривожить і курець в повній мірі зможе насолодитися перебуванням один на один зі своїм «Я».

  Стрейн ідеально підходить для найглибших практик медитації. Не рекомендується вживати «Чорний Російський» перед важливими справами або на початку трудового дня, оскільки протистояти впливу стрейна неможливо, переважаюча індіка моментально зіб'є із ніг.

  У країнах, де панує «легалайз», широко використовують даний штам в медичних цілях. Гібрид усуне будь-якого роду біль, допоможе при психологічних розладах, підвищить апетит і перетворить «в пил» депресію і стрес.

  Канабіс Black Russian feminised застосовують в боротьбі з онкологічними захворюваннями на перших стадіях розвитку, бронхіальною астмою і епілепсії, а також стрейн прекрасно справляється з артритом і безсонням.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:Stone, настає миттєво
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Особливості:проявляється настільки швидко, що курець не встигає дійти до дивана, як найсильніший «Stone» індика зачаровує його
  :середнє
  :Black Domina x White Russian
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1786
  Buy Black Russian feminised Ganja Seeds
  Black Russian feminised - стрейн, який в будь-яких умовах вирощування показує велику врожайність за коротке 50-55-денне цвітіння. Максимальний рівень ТГК в 24% виправдовує всю працю гровера, що взявся за культивацію сорту.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  6 reviews for Black Russian feminised Ganja Seeds

  6
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 10 травня 2024 09:08
  TravaNeOtrava

  Black Russian (Чорна Смерть)
  По правді ще не пробував, але ростити подобається. Десантування на 25-ті сутки від каски. Стебло, і коріння міцні. розвиваються швидко.
  Дякую команді Ganjseeds за гарні зернята.
  Розрахуюся обов'язково. Я не забувся.
  Про результат відпишусь по харвесту

  • 07 жовтня 2019 11:26
  Похож на White Russia

  Скажу так что решил взять на пробу данный сорт, потому как один из моих любимх белый русский. Скажу так что этот не много ему уступает, но тоже хороший в своем плане, прикольный эффект, не плохой урожай, и с данным сортом как бы такови проблем не возникло при его выращивании. Рекомендую по пробовать!

  • 06 червня 2019 10:47
  Ganja Seeds

  Семена конопли «Вечная любовь» - это моё Black Russian feminised ! Оно великолепно! Спасибо вам большое за такую работу с любовью! Качество просто нереальное!

  • 31 травня 2019 13:19
  egf

  Заказывал семена конопли, Black Russian feminised Ganja Seeds очень доволен. Магазин на высшем уровне, цены очень даже сочные, ребята в магазине всегда приветливые)).

  • 20 квітня 2018 13:59
  зерна

  Че сказать,зерна клевые,пустышек нет.Сорт на любителя,че там заморачиватса не нужно:посадил,собрал и сделал плюху.

  • 16 квітня 2018 22:25
  DU

  черный русский от Гнадже сидсов - сорт для мужчин, не мальчиков,это такая мужицкая трава которую школоло не вывезет.Берите кому нравятся забойные кроющие по полной сорта

  • 14 квітня 2018 22:11
  Гров тест

  По сути вопроса могу заявить что с магазина заказы приходят, по качеству семечки свежие,у меня взошли из 45 - 42 шт!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду