• Огляд

  Фемінізований фотоперіодний гібрид Baikonur - справжня перлина сідбанка BangSeeds. Стрейн відрізняється хорошою продуктивністю і винятковим імунітетом до епідемії цвілі і гнилі. Необхідно віддати належну шану селекціонерам, які працювали над виведенням цього штаму, адже концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 22%, а це досить високий показник.

  Цвітіння штаму триває 7-9 тижнів і супроводжується ароматом фруктів. У висоту кущі рідко перевищують 130 сантиметрів в умовах гроубокса, а в аутдорі можуть досягати 150 см. Фемінізовані насіння конопель Baikonur, після висадки в грунт, гарантовано дадуть тільки жіночі сходи, що дозволить садівникові раціонально розпланувати наявну площу для культивації.

  Походження конопель Baikonur

  Даний гібрид був отриманий при схрещуванні рідкісних фенотипів індіки і сатіви. Кілька циклів стабілізації дозволили брідерам отримати прекрасну культуру, з хорошою врожайністю і високою опірністю до несприятливих факторів навколишнього середовища.

  Особливості вирощування конопель Baikonur

  Елітне насіння конопель Baikonur feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування між вологими ватними дисками. Для вирощування цього гібрида гроверу не буде потрібно багато досвіду у вирощуванні канабісу. Стрейн легко переносить тривалу посуху і переливи.

  Масивна коренева система зажадає від гровера місткий горщик, об'ємом від 7 літрів. Рекомендується вносити добрива помірно, слідуючи інструкціям виробника. Рослини добре відгукуються на техніку SCROG, LST і SOG. З квадратного метра можна зняти до 600 грам смолистих бутонів (сухих). Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат, в залежності від розмірів гроурума.

  В якості поживного субстрату можна використовувати суміш перліту, кокосового волокна і збагаченої мікроелементами грунту.

  Аромат і ефект конопель Baikonur

  Після належної проліковці шишки цієї культури виділяють на диво насичений аромат екзотичних фруктів і прянощів. Стрімкий, але важкий потік розслабленості геть змете усі ментальні і тілесні затиски, дозволивши растаманові зануритися в чарівний потік творення і рівноваги.

  Медичне застосування конопель Baikonur

  Даний штам не застосовують у медицині, хоча він володіє відмінним заспокійливим і седативним потенціалом.

  У нашому магазині можна купити насіння конопель Baikonur feminised післяплатою.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:потік розслабленості геть змете все ментальні і тілесні затискачі
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6059
  Buy Baikonur feminised Bang Seeds
  Елітне насіння конопель Baikonur feminised мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування між вологими ватними дисками. Для вирощування цього гібрида гроверу не буде потрібно багато досвіду у вирощуванні канабісу.
  Артикул:GS06059
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Baikonur feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 14:06
  Bang Seeds

  Завершались рядовые сутки... И пришли мои любимые коноплюшки. Как взойдёт обязательно отпишусь, а пока всё отлично, спасибо!!!!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду