• Огляд

  Купуючи фемінізоване насіння марихуани фотоперіодного сорту AMS feminised, ви отримуєте якісний посівний матеріал, який неодмінно порадує вас якісною ганджою в кінці сезону. Даний гібрид - прекрасний результат кросу фенотипів Swiss sativa і Swiss indica. Швейцарські корені сорту - запорука стабільності сходів, потужної вегетації і хороших показників продуктивності.

  Загальні характеристики конопель AMS

  Гібрид від сідбанку GanjaSeeds, який отримав назву AMS feminised, відрізняється хорошою врожайністю, в межах до 800 грамів з квадратного метра площі посіву. При досить середніх показниках зростання, така велика кількість вихідної сухої речовини в залишку не може не радувати гроверів, будь то досвідчені коноплярі або зовсім «зелені» новачки.

  Вирощування конопель AMS

  До речі, щодо рекомендацій по середовищу вирощування, брідери однозначно заявляють, що ви самі вільні визначати, це буде індор або аутдор. В обох випадках гров буде успішним. У догляді AMS feminised порівняно не вимогливий. Рослини демонструють хорошу динаміку на етапі вегетації і швидко формують шишки, поступово покриваються рясної смолою.

  Сорт AMS feminised відрізняється від інших представників схожих кросів своїм імунітетом до різних захворювань, ураження пліснявою або грибкових інфекцій. При досить компактних розмірах, кущі мають чималу кількістю бічних гілок і формують своєрідну крону, схожу на дерево з густою рослинністю. AMS feminised добре себе показує в гровінгу на відкритому повітрі і в індорі, з невеликою різницею в розмірах і, відповідно, обсягом зібраної сухої речовини. Урожай збирати починають в останню декаду вересня і закінчують ближче до «екватора» наступного за ним місяця. На цвітіння у AMS feminised йде не більше дванадцяти тижнів.

  Медичне застосування конопель AMS

  Гібрид, який не відноситься до медичних стрейнів, рекомендується вживати в профілактичних цілях вкрай обережно, через потужний і часом непередбачуваний ефект. Незважаючи на присутність в генетиці як Сатіви, так і Індіки, краще використовувати AMS feminised виключно для зміцнення сну, подолання мігрені і головного болю. Людям, схильним до депресії або тривожних станів, використовувати даний сорт слід обережно, вважаючи на несподіваний вплив марихуани.

  Аромат і ефект конопель AMS

  Це своєрідна рулетка і одна і та ж конопля, в залежності від вашого настрою, може нереально смішити, а може формувати тривожні імпульси. Єдине, що залишається незмінним - це неповторний солодкуватий смак. Клуби диму не тільки приємні на вдиху, а й ефектно виглядають при видиху, доставляючи також естетичне задоволення.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:дуже сильний, непередбачуваний
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Swiss sativa x Swiss indica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2313
  Buy AMS feminised Ganja Seeds
  Сорт AMS feminised відрізняється від інших представників схожих кросів своїм імунітетом до різних захворювань, ураження пліснявою або грибкових інфекцій. При досить компактних розмірах, кущі мають чималу кількістю бічних гілок і формують своєрідну крону.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for AMS feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:03
  AMS feminised

  В Індор виросли по 1,5 м. Така собі компактна сатіва)) звичайно, не відрізняється великими колами, зате галузиться сильно, то на то і виходить. Запах квітучих кущів просто щось, мені був схожий на шампанське ну і перло з однієї кришки. хоча через місяць, звичайно, ми вже по 3 курили)

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду