• Огляд

  Популярний фемінізований гібрид від сідбанка GanjaSeeds завоював симпатії гроверів, тому що в сімействі Haze він найбільш простий у догляді і володіє високою врожайністю. Amnesia Haze з'явилася, як результат ефективного кросу фенотипів Afghani, Hawaiian, Laos та Jamaica. Даний сорт відрізняє явно виражене домінування sativa, що не могло пройти повз увагу шанувальників якісної марихуани світового рівня.

  Загальні характеристики конопель Amnesia Haze

  Фотоперіодний гібрид відноситься до медичних стрейнів, які також активно використовуються в Європі та Америці в комерційних цілях. Один квадратний метр засіяної насінням конопель Amnesia Haze feminised площі, може приносити не менше 600 грамів відмінною марихуани. Також варто відзначити, що при середньому показнику змісту КБД, рівень ТГК у цих конопель досить високий, при сприятливих умовах здатний досягати 20%.

  Вирощування конопель Amnesia Haze

  Сорт Amnesia Haze feminised не складе великих труднощів в гровінгу початківцям коноплярам і напевно буде цікавий тим, хто вже володіє певним багажем досвіду у вирощуванні марихуани. Гібрид є досить універсальним і може давати хороший врожай у будь-яких умовах, хоча в пріоритеті все ж залишається відкритий грунт з посушливим кліматом і великою кількістю сонячного світла. Це дозволить вам отримати рослини висотою до двох метрів. Для індора прийнятною висотою куща вважається проміжок від 80 до 140 сантиметрів. Зібрати 800 грам з одного квадратного метра посівної площі - хороший показник для кожного гровера. Що стосується новачків, то в дебютному грові півкіло сухий маси буде також дуже непоганим результатом. Час збору врожаю настає в другій половині жовтня і триває ще пару тижнів, за умови, що період цвітіння у даного сорту триває в районі дванадцяти тижнів.

  Медичне застосування конопель Amnesia Haze

  З урахуванням присутності в генетиці індики і сатіви, з переважанням останньої, марихуана Amnesia Haze рекомендується пацієнтам, у яких виникають проблеми зі стабільністю і регулярністю сну, а також тим, хто періодично піддається тривожним станам, і при преддепрессивних симптомах.

  Запах, аромат і ефект конопель Amnesia Haze

  Ще під час цвітіння звертає на себе увагу приємний і впізнаваний запах сорту. У готовій до вживання сухій речовині також присутній яскраво виражений запах і, відповідно смак, з переважанням лимонних ноток і приємною літньої свіжості. З перших затяжок ви відчуєте потужний розслабляючий удар, після якого поступово проявляється прилив енергії і легкості.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 150 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:відчуєте потужний розслабляючий удар, після якого поступово проявляється прилив енергії і легкості
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani Hawaiian x Laos x Jamaica
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1582
  Buy Amnesia Haze feminised Ganja Seeds
  Сорт Amnesia Haze feminised не складе великих труднощів в гровінгу початківцям коноплярам і напевно буде цікавий тим, хто вже володіє певним багажем досвіду у вирощуванні марихуани.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Amnesia Haze feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 30 вересня 2019 13:38
  Имя подтверждает себя полностью в данного сорта)

  Классный сорт, особенно для сна и расслабиться после роботы.

  • 07 червня 2019 13:26
  Ganja Seeds

  Замовив в цьому магазині вперше і залишився вдоволений. Бистре оформлення замовлення і оперативна доставка, на сайті зручно орієнтуватися.Насіння конопель виросли і стали метрові. Запах не сильний, ягідки - щільні і міцні, як годиться сімейства БАДів. Два тижні залишилося, поки по всьому що бачу - задоволений. Трохи були проблеми з вологістю але- рослини впоралися і на урожайності особливо це не відбилося. задоволений, спасибі!

  • 04 лютого 2019 16:56
  гибрид

  Действительно ли этот гибрид хорош для лечения расстройства сна? Читал где-то что соотношение КБД к ТГК должно быть одинаково при приеме лекарства, а тут ТГК превышает норму.

  • 29 вересня 2016 19:18
  Все гуд!

  Заказал!Все пришло,упаковка аккуратная,очень доволен!
  По всхожести отпишусь позже.Ранее закупались в Семяныч ,но если с качеством не подкачает,то предпочтение отдадим данному магазину! Сем...ыч попортился(((

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду