• Огляд

  Легендарні «батьки» цього гібрида були зібрані понад півстоліття тому в передгір'ях Афганістану. Це була фаза активного розвитку коноплярства і селекційної роботи в цілому, тому мандрівники не пошкодували сил і змогли подолати значну відстань з Пакистану до Афганістану заради чистого штаму Indica. Той похід не пройшов даремно і сьогодні брідери сідбанка GanjaSeeds радують всіх прихильників індічних сортів унікальним гібридом Afghani №1 feminised. Він набагато якісніший і стабільніший своїх предків, а головне, насіння вже не регулярне, а фемінізоване. Так що урожай став ще більш результативним і незмінним.

  Общие характеристики конопли Afghani №1

  Після висадки посівного матеріалу, у рослини спостерігається динамічний ріст, тому вона потребує незначного, але регулярного підживлення. Причому, не має значення, вибрали ви індор або аутдор, хоча сорт і орієнтований більше на гровінг в закритому грунті. Незважаючи на порівняно невелику висоту, кущі виходять неймовірно пишними, а шишки густо покривають ключові вузли рослини. Частка тетрагідроканнабінолу становить значні 20%, а з урахуванням врожайності на рівні до 500 грам з 1 кв.м., задоволення від процесу вирощування отримає будь-гровер, незалежно від його стажу. Хоча для початківців даний гібрид буде не кращим вибором.

  Вирощування конопель Afghani №1

  З особливих умов для якісного гровінга сорту Afghani №1 feminised, відзначимо потребу рослин в підвищеній температурі повітря і насиченому освітленні. Що стосується поливу, то він повинен бути помірно-щадним. Обов'язкові до використання натуральні добрива. Досвідчені гровери будуть приємно здивовані результатами, якщо використають сіткову техніку SCROG або не менше складну SOG. Для перших пробних спроб застосування даних технік сорт Afghani №1 feminised - не найкращий варіант. Відмінно себе проявляє сорт в гідропоніці, але такий спосіб вирощування також вимагає певних навичок.

  Медичне застосування конопель Afghani №1

  Завдяки своїм властивостям, використовуючи Afghani №1 feminised в медичних цілях, можна ефективно протистояти тривожним станам і приступам панічних атак. Також даний гібрид надає хороший вплив на людей, які страждають від безсоння і мігрені. Хороший анестетик та засіб від нудоти.

  Аромат і ефект конопель Afghani №1

  Як і личить родичу «афганки», яскраво-виражений гашишний смак щільно присмачений перцевими нотками і відтінками ароматних спецій. У той же час, після кількох затяжок ви відчуєте післясмак дерева і освіжаючу комбінацію ментолу з лимоном. Навіть від самої рослини чути приємний цитрусовий аромат. Психоделічний ефект настає практично відразу і приємно обволікає, натякаючи на майбутню тривалу подорож в світ ілюзій.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Afghani
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1568
  Buy Afghani №1 feminised Ganja Seeds
  Після висадки посівного матеріалу, у рослини спостерігається динамічний ріст, тому вона потребує незначного, але регулярного підживлення. Незважаючи на порівняно невелику висоту, кущі виходять неймовірно пишними, а шишки густо покривають ключові вузли рослини.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  5 reviews for Afghani №1 feminised Ganja Seeds

  5
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 14:54
  Ganja Seeds

  Зійшли все .... вага на кожному кущі виявився різний, між 200 і 350 про секретні гени по ходу правда, тому що такого запаху не пам'ятаю у шишок, і ніхто з товаришів його не впізнав за ефектом укладає на лопатки. одному гусака мало було двох кришок, після третьої став кольору побілки, ліг тупо на підлогу і півтори години в себе приходив

  • 26 квітня 2017 20:14
  всеидетпоплану

  наконец сегодня высадил в аут

  • 13 березеня 2017 14:31
  а а а !

  это мой любимый сортец! отлично выростает в Крыму

  • 12 грудня 2016 13:54
  хочу спросить про этот сорт

  можно с него гашишь делать дома?хочу замутить гашишь дома

  • 12 грудня 2016 13:52
  ь

  как гашишь сделать в домашних условиях?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду