• Огляд

  Для селекційної служби насіннєвого банку GanjaLiveSeeds, поява такого сорту канабісу, як auto Somango feminised, була своєрідною справою честі. Поєднання приголомшливих смакоароматичних властивостей із шикарною травою на виході – мета, яка була досягнута. Для цього бридерам довелося зробити складний мультикрос "Супер Сканка" зі штамами Big Skunk Korean та Jack Herer. Замовлення насіння конопель автофема «Соманго» комфортно та вигідно здійснювати на торговому майданчику інтернет-магазину GanjaSeeds. Ми представляємо вказаний сідбанк та його продукцію офіційно на території України.

  Загальні характеристики коноплі Somango


  Домінуюча індика дозволила скоротити період цвітіння до практично рекордних дев'яти тижнів, за життєвого циклу розтинок всього на сім-десять днів більше. Висока частка тетрагідроканнабінолу виявилася передбачуваною, з огляду на генетичний родовід стрейну. Компактні рослини виробляють не так багато шишок, як хотілося б багатьом коноплеводам, що ніяк не применшує інших переваг автофемінізованого гібрида.

  Вирощування конопель Somango


  Для дебютного грова автофем буде не найкращим рішенням, але за наявності впевненості у власних силах, умінні швидко самонавчати – результат буде апріорі позитивним. Досвідчені садівники легко реалізують будь-який з найкращих методів культивації, а також щось із улюблених технік. Культивування ефективне у закритих приміщеннях, аутдорі, оранжереях, парниках.

  Медичне застосування коноплі Somango


  Марихуана з лікувальною метою використовується, як засіб боротьби з депресією, меланхолією, іншими психічними розладами, нервовою перевтомою. Ганджа чудово нормалізує апетит, повертає міцний сон, знижує нудоту, знімає спазми м'язів.

  Смак та ефект коноплі Somango


  Запах конопель різноплановий, насичений солодкуватими нотками тропічних фруктів, ягідних цукатів, змішаних з неймовірними по естетичності відтінками післясмаку. Курцеві спочатку слід приготуватися до умиротворюючої, що підштовхує до творчих пошуків. Тіло огорне всепоглинаючий stone з приємним розливом тепла.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория, переходящая в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Super Skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5879
  Buy Auto Somango feminised GanjaLiveSeeds
  Для селекційної служби насіннєвого банку GanjaLiveSeeds, поява такого сорту канабісу, як auto Somango feminised, була своєрідною справою честі.
  Артикул:GS05879
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Auto Somango feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 24 травня 2019 13:25
  Gold Errors Seeds

  Очень доволен сортом конопли, некоторые уже пол метра поднялись, выше чем должны! Меньше пол метра нету ни одного, просто отлично я довольный.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду