• Огляд

  Чи міг вийти у брідерів сідбанку Ganja Seeds слабкий і нікому нецікавий гібрид, в кросі якого фігурує насіння конопель АК і не менш іменитий стрейн під назвою Північне Сяйво? Звичайно ж ні. Кропітка робота і професіоналізм на всіх етапах виведення нового штаму, віддячили творців шикарним автоквітучим сортом, який ідеально підходить для культивації в Східній Європі і країнах зі схожим кліматом.

  Загальні характеристики конопель Northern Lights x AK

  Фемінізоване насіння конопель Northern Lights x AK стабільно радує стовідсотковою схожістю і відмінною динамікою розвитку рослин. Не більше дев'яти тижнів йде на цвітіння, і можна приступати до харвесту. Середня висота рослин обумовлює і порівняно скромну врожайність. Хоча свої 400-600 грам марихуани з одного квадратного метра ви неодмінно візьмете. Будь-який конопляр зі стажем вам скаже, що однією кількістю успішність грову не визначається. Вкрай важливий зміст фітоканнабіноідов в сухій масі. І тут марихуана Аuto Northern Lights x AK feminised дасть фору багатьом. Частка ТГК у канабісу вражає.

  Вирощування конопель Northern Lights x AK

  Перш ніж перейти до опису особливостей вирощування, необхідно позначити, що цьому штаму властиві прекрасні антигрибкові властивості, а також посилений захист від негативного впливу цвілі і потенційних шкідників з числа комах. Це істотно спрощує сам процес гровінга, з яким впорається навіть самий малодосвідчений конопляр. Але, як показує практика, бажання купити насіння сортових конопель демонструють і досвідчені гровери експертного рівня. Причини криються в привабливості стрейна для проведення власних експериментів і реалізації бажаних технік. Аутдор або гроубокс - вибирайте самі, адже цей канабіс відмінно себе почуває в будь-яких умовах вирощування.

  Медичне застосування конопель Northern Lights x AK

  Характерний медичний сорт марихуани сприяє поліпшенню самопочуття пацієнтів, що проходять курс хіміотерапії або страждають від хронічного занепаду сил, депресії, меланхолії. Цей канабіс позбавить вас від постійного недосипання і втрати апетиту.

  Аромат і ефект конопель Northern Lights x AK

  Солодкуватий аромат злегка віддає фруктами і ладаном, смак більш стабільний і типовий для марихуани, як такої. Ефект розслабляючий і дарує чудовий настрій на багато годин. Використовуйте канабіс для поліпшення загальної психоемоційної рівноваги.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:розслабляючий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1756
  Buy Auto Northern Lights x AK feminised Ganja Seeds
  Перш ніж перейти до опису особливостей вирощування, необхідно позначити, що цьому штаму властиві прекрасні антигрибкові властивості, а також посилений захист від негативного впливу цвілі і потенційних шкідників з числа комах.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Northern Lights x AK feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 жовтня 2019 14:16
  Хочу еще!

  Бразы когда появится этот сорт в наличии? брал в прошлом сезоне, очень мне он понравился, хочу еще закупится, или посоветуйте что-то подобное.

  • 11 червня 2019 12:36
  нк65

  Брав в цьому магазині коноплю, все взойшло все супер.Тольки був трошки вшоці. Вирос близько метра, трійка склянок вийшла. Вирубує з пів ковпака !!!! 10 років курю, такого ще ніколи не було .

  • 19 квітня 2018 15:14
  Спасибо

  На прошлой неделе заказал у вас две семки Auto Jack и две Auto Northern Lights x AK.Посылку получил все на месте!Теперь можно приступать к выращиванию. Еще раз спасибо.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду