• Огляд

  Як показує практика, для брідерів сідбанка GanjaSeeds немає нічого неможливого. І перед вами черговий наочний приклад селекційного дива. Майстри генетики об'єднали ексклюзивний штам HOG з класичним «Північним сяйвом» і отримали абсолютну новинку з несподіваними характеристиками. Такі сорти конопель гідні найвидатніших нагород, але, мабуть, селекціонери ставлять собі зовсім інші цілі. Гровери точно знають, навіщо такі проекти реалізуються і з задоволенням приймають подібні подарунки. Замовити насіння канабісу Auto Northern Hog feminised ви легко можете в нашому інтернет-магазині по самій вигідній ціні і на кращих умовах.

  Загальні характеристики конопель Northern Hog

  Даний індічно-сатівний гібрид з явним домінуванням indica характеризується підвищеною врожайністю в контексті автоквіта. Пов'язано це з відносно тривалим цвітінням. Але з урахуванням, що перед нами автофем, кінцева частка тетрагідроканнабінола на рівні 17% виглядає зовсім захмарно. До піку зрілості растішки з легкістю досягають метрової позначки (indoor). Нерідко можливе формування справжніх велетнів до 180 сантиметрів (outdoor).

  Вирощування конопель Northern Hog

  Універсальний стрейн рівнозначно успішно культивується у відкритому, закритому грунті, парнику. Формування виключно жіночих особин, автоматичний перехід на цвітіння роблять процес гровінга доступним і зрозумілим навіть для тотальних новачків. Штам демонструє відмінний імунітет до утворення цвілі, грибкових інфекцій, тому навіть переливи нездатні завдати непоправної шкоди культурі.

  Смак і ефект конопель Northern Hog

  Запах коноплі являє собою чудове поєднання землянистий, солодощі і легкого флеру польових квітів. Вплив на організм неоднозначний. Поряд з граничним розслабленням, курець відчуває спонтанні припливи безмірного щастя, задоволення.

  Медичне застосування конопель Northern Hog

  Ганджа і її екстракти принесуть користь пацієнтам, які відчувають труднощі з подоланням апатичних і депресивних станів. Марихуана допомагає долати стреси, розслабляє і піднімає настрій.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:эйфория в релакс
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7072
  Buy Auto Northern Hog feminised Ganja Seeds
  Такі сорти конопель гідні найвидатніших нагород, але, мабуть, селекціонери ставлять собі зовсім інші цілі.
   В наявності 
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду