• Огляд

  Зовнішня краса, простота вирощування і ефектні якісні характеристики - так можна коротко описати гібрид auto Moscow feminised. Все описане стало можливим завдяки професійній роботі команди селекціонерів популярного банку насіння GanjaSeeds. Не заглиблюючись у деталі, відзначимо лише, що штам вивели за допомогою кросу стрейнів White Russian і Lowryder # 2. Новинка швидко привернула увагу шанувальників чогось особливого і незвичайного на ринку комерційних сортів канабісу.

  Загальні характеристики конопель Moscow

  Як для автоквітучого сорту, фемінізоване насіння конопель Auto Moscow feminised виробляє марихуану з високим вмістом тетрагідроканнабінолу та суттєвою часткою каннабідіола. Взагалі, варто сказати, що цвітуть жіночі особини сорту відносно швидко (всього сім-дев'ять тижнів). До піку дозрівання ви можете бути впевнені в своїх стандартних півкіло хеша найвищої якості, а то і більше.

  Вирощування конопель Moscow

  Компактність кущів цікава коноплярам, обмеженим у вільному просторі для гровінга. Але навіть невеликі загальні габарити дарують гроверу розгалужену структуру рослин, а шишки конопель виявляються фантастично великими і поступово покриваються щільною масою смол. Не складно здогадатися, що масивні суцвіття виділяють інтенсивний аромат, що привертає увагу сторонніх. Встановіть вугільні фільтри в вентиляційну систему, якщо мова йде про культивацію в індорі. Купити насіння конопель сорту auto Moscow feminised експерти рекомендують гроверам, які вже мають практичний досвід вирощування канабісу. Для початківців цей сорт може піднести непередбачені і не самі приємні сюрпризи.

  Медичне застосування конопель Moscow

  Так, перед вами не медичний сорт, що офіційно визнаний фахівцями. Однак, не варто забувати, що всі можливості марихуани поки досконально не вивчені. Автоквітуча фемінізована Москва цілком підійде, як мінімум, для поліпшення настрою і стабілізації апетиту. А ще вона відмінно позначиться на вашому сні, будьте впевнені.

  Аромат і ефект конопель Moscow

  В каталозі сідбанку аромат канабісу визначено, як хімічний. Але якщо ви пробували його вирощувати, то, напевно, не погодитеся. Крім характерного запаху коноплі присутні легкі нотки спецій. Ефект від впливу сильний, але не дотягує до потужного, тому можна спокійно насолоджуватися марихуаною затягуванням за затягуванням. Вас чекає приємне розслаблення тіла і бадьорість свідомості з періодичними запаморочливими паузами того самого get high.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хімічний
  Ефект:приємне розслаблення тіла і бадьорість свідомості з періодичними запаморочливими паузами того самого get high
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lowryder # 2 x White Russian x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1887
  Buy Auto Moscow feminised Ganja Seeds
  Компактність кущів цікава коноплярам, обмеженим у вільному просторі для гровінга. Але навіть невеликі загальні габарити дарують гроверу розгалужену структуру рослин, а шишки конопель виявляються фантастично великими і поступово покриваються щільною масою смол.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Moscow feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 10:39
  Auto Moscow feminised

  Травка допоможе вам заснути, якщо ви покурите індика, а не сатіва. Це важливо, тому що перший тип марихуани розслабляє, а другий стимулює.

  Але канабіс впливає не тільки на те, як швидко ви засинаєте, але і на якість вашого сну. І щодо користі чи шкоди цього впливу думки вчених розходяться.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду