• Огляд

  Генетична лінія «Лоурайдер» - легендарний кластер великого сімейства, що дав канна-культурі та гровінгу загалом справжній прорив. Сорти каннабісу, в яких присутній оригінальний штам цієї лінійки, є у кожного виробника посівного матеріалу, що поважає себе. Сідбанк GanjaLiveSeeds представляє відразу кілька штамів, але в даному випадку йдеться про автоквітучий фемінізований Lowryder2. Він вийшов унаслідок схрещування стрейнів Santa Maria та Lowryder. Інтернет-магазин GanjaSeeds доставляє насіння коноплі поштою на будь-яку адресу в необмежених кількостях. Оформляйте заявку та сімки вирушать до вас найближчим часом.

  Загальні характеристики конопель Lowryder #2


  Генотип Auto Lowryder #2 Feminised містить усі види каннабісових, включаючи сативу, індику та рудераліс. Одна з ключових переваг гібриду – швидкоплинність фази цвітіння. Вона укладається у шеститижневий часовий проміжок. Плюсуємо ще три тижні і отримаємо весь життєвий цикл рослини даного автофему. Природно, обсягом урожаю і габаритами розтишки не похваляються, але якість стаффа, що отримується, і міць – стабільно на висоті.

  Вирощування конопель Lowryder #2


  Конопляри, які віддають перевагу індорному вирощуванню конопель, обов'язково повинні зайнятися передустановкою вугільного фільтра у вентиляцію. Квітучі шишки виділяють надто інтенсивні запахи. Щодо догляду автофемінізованого «Лоурайдера #2» все в повному порядку. Новачки отримають спочатку естетичне задоволення від культивації, а потім фізичне від вживання. Вирощувати рекомендується в оранжереях чи гроурумах, але й відкритий ґрунт цілком підійде. Для якісного грова достатньо виконувати регулярний полив, вносити добрива у ключові моменти, забезпечувати достаток освітлення.

  Медичне застосування конопель Lowryder #2


  Багатофункціональність ганджі визначає широкий спектр використання її у подоланні нападів паніки та тривоги, емоційного занепокоєння, депресії, меланхолії, апатії. Щодо більш предметних труднощів відзначається зниження нудоти, нівелювання болю, мігрені, оніміння ділянок тіла.

  Смак та ефект конопель Lowryder #2


  Пахощі квітучих бутонів, як і пролікованих бошок, характеризується дивовижним складним букетом, де присутній кавовий аромат, м'ята насолода, прянощі та витончена грочинка. Смакова палітра доповнюється відтінками цитрусу. Курець миттєво пірнає всім тілом у світ розслабленості, радісного задоволення та цілісного возз'єднання з всесвітом.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 200 до 300 грамів на 1м2 або до 100 грамів з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Кавовий
  Ефект:занурення в світ розслабленості, радісного задоволення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Santa Maria x Lowryder
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6193
  Buy Auto Lowryder #2 feminised GanjaLiveSeeds
  Конопляри, які віддають перевагу індорному вирощуванню конопель, обов'язково повинні зайнятися передустановкою вугільного фільтра у вентиляцію. Квітучі шишки виділяють надто інтенсивні запахи.
  Артикул:GS06193
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду