• Огляд

  Багато в чому, виведений брідерами сідбанка GanjaSeeds новий гібрид, має чимало спільного з материнської генетикою Lavender. Хоча і Lowryder # 2, з яким здійснювалося схрещування, також частково реалізований в новинку. Auto Lavender feminised - яскравий представник автоквітучих сортів, чиї фемінізовані насіння конопель гранично адаптовані під кліматичні умови євразійського материка, незалежно від широти, на якій його планують культивувати.

  Общие характеристики конопли Lavender

  Індічний сорт канабісу порівняно швидко проходить період вегетації, в процесі якого у куща формується потужна і витягнута кола по центру. Її висота сягає з легкістю тридцяти сантиметрів. Суцвіття за забарвленням поступово переходять з зеленого в насичений помаранчевий або навіть янтарно-золотистий колір. На цвітіння рослини витрачають до дев'яти тижнів, а пік зрілості конопляр позначає самостійно, так як різний час висадки визначає і строки збирання врожаю.

  Купити насіння коноплі авто Лавендер, значить стати володарем врожаю не менше 400-600 грам шикарною марихуани з кожного квадратного метра посівної території. Високий вміст ТГК гармонізує з низькою часткою КБД і привертає цими показниками відвідувачів кофешопів і легальних магазинів по всьому світу.

  Вирощування конопель Lavender

  Для рослин сорту важливі стабільність і регулярність догляду, без будь-яких особливих технік або умов. Ви просто підтримуєте достатню вологість, якісне освітлення і періодично підгодовуєте своїх вихованців. Нічого надординарного. Такі умови по плечу навіть дебютантам гровінга.

  Зверніть увагу, що з самого початку цвітіння на плодах і листках рослин почнеться виділення смол. Це цілком нормально для даного сорти конопель. Щодо методу вирощування, творці штаму радять орієнтуватися на власні переваги і можливості. Гібрид прекрасно реалізує свої можливості, як у відкритому грунті, так і в індорі.

  Медичне застосування конопель Lavender

  Для сорту, який значиться в переліку медичних, широта його застосування виглядає закономірно. Астма, епілепсія і аутизм - лише невелика дещиця тих захворювань, які канабіс здатний якщо не вилікувати, то, хоча б полегшити дискомфорт симптомів. А ще ж є хороші задатки протистояння судом і нівелювання психоемоційного перенапруження.

  Запах, аромат і ефект конопель Lavender

  Вишуканий і тонкий аромат м'яти з розмарином і базовим запахом лаванди, створюють незвичайний букет весняного травневого ранку в передгір'ях Альп або Карпат. Домінанта Indica визначає загальний ефект від вживання марихуани, гранично відправляючи вас в світ релаксу та відновлення емоційного фону.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:відправляє вас у світ релаксу та відновлення емоційного фону
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1741
  Buy Auto Lavender feminised Ganja Seeds
  Індічний сорт канабісу порівняно швидко проходить період вегетації, в процесі якого у куща формується потужна і витягнута кола по центру.
   В наявності  Україна
  83,60 грн.
  119,60 грн.

  15 reviews for Auto Lavender feminised Ganja Seeds

  14
  1
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4.9 / 5
  4.93 із 5 зірок
  • 31 серпня 2023 21:31
  Хорошее качество

  В прошлом году растил в "ауте", с начала второй декады июля, почти до середины октября. Габариты и масса показателей не достигли (мало солнца). А вот качество - отличное. В этом году еще раз попробую, пусть и "карапузик", зато эффективный

  • 01 травня 2023 01:31
  Магазин зачет

  Рекомендую! Все четко! Бонусы в подарок!
  Магазин давно себя зарекомендовал, качественным и не дорогим товаром!!!
  Заказывайте не пожалеете!  • 08 липня 2022 15:08
  Auto Lavender

  Читал отзывы об сорте "Auto Lavender", и для новичков, и медицинский, "ядерный" , не высокий. Решил попробовать. Посадил, все пошло. На 3 день, забыл полить, и кустик завял. Жаль конечно, но в этом лишь моя вина. Куплю еще пару семок, до Октября время есть. ))

  • 16 жовтня 2020 17:41
  Спасибо

  Искала карлика и получила) Шишки уже сорвала. кустик получился чуть больше 60 см. Спасибо менеджеру за совет. магазину удачи!

  • 16 липня 2019 14:45
  мощавый

  беру этот сорт постоянно по 2 семки на каждый гров, очень нравится эффект, мощный приход, то что нужно чуток бахнул и дело в шляпе, не нужно колпаками курить

  • 16 липня 2019 14:41
  крутой магазин

  магазин ваш очень понравился, с первого заказа стал вашим постоянным покупателем, очень высокого качества семена меня привязали к вам, всем очень доволен

  • 16 липня 2019 14:14
  вкусно

  вкусный, красивый и убивающий сорт, в выращивании прост, то что нужно начинающему гроверу, спасибо магазину за качество и быструю доставку

  • 04 червня 2019 15:58
  длорп

  Заказываю не в первый раз семена конопли. Очень довольна, огромный выбор, удобный каталог. Очень подробное описание как и когда садить коноплю. Сборка и доставка очень быстро. Всегда акции подарки))) Рекомендую всем.

  • 27 травня 2019 10:31
  магазин супер

  Запах отличный похож на цветок лаванды.Не особо дорогоя конопля, но достаточно приличный. Довольно симпатичный куст конопли, стильный и совсем не вонючий. Я если чесно думал, что за токую цену конопли может быть какое-то говно. Но нет оно оправдало моё ожидания всем советую!!!!

  • 05 грудня 2017 16:28
  про сорт парочку слов скажу

  Купил тут семочку в первые, еще в сентябре месяцесейчас у меня уже 3я неделя вета ,сорт поистене сказочный и ожидаемо сильный из этого магазина,просто наваливает нереально с колпака лопухаим по 2 часа сидишь пускаешь слуюни.Хороша травичка блин!

  • 22 жовтня 2017 17:39
  Янтарный Гном

  Гибрид Skunk и Afghani, с золотым оттенком не цвете.Массивная центральная кола, куст не высокий.Урожай 30-50 гр. с куста, цикл роста в 80 дней.Эффект средний - stone, eat, sleep.

  • 04 жовтня 2017 19:34
  Ищтш

  Крутой маг, 3 семки взошли из 3х особо парится с ними времени не было и тем не менее, шишаки ароматные и достойный выхлоп уже нарисовывается в моем боксе и так не хило я вам скажу! семе6на хорошие отсюда это факт!

  • 03 квітня 2017 15:55
  вот и вот

  если в мае высажу в парник сразу семкой,нормально будет етот сорт?

  • 28 березеня 2017 10:43
  рассада

  когда его на рассаду высевать в огород?

  • 20 лютого 2017 13:10
  это чистый старый сорт

  да?

  • 04 лютого 2017 12:39
  Как прет?

  кто курил такое? как прет?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду