• Огляд

  Auto Irgiz feminised - справжній тропічний смарагд від селекціонерів сідбанка BangSeeds. Дивно солодкий аромат стиглого манго заповнить всю кімнату, в якій буде стояти гроубокса. Запах настільки приємний, що іноді гровер навмисно відключають на час вентиляцію, дозволяючи пахощі заповнити весь простір. Крім смакоароматичних якостей, стрейн має високий потенціал врожайності, а також невибагливий до умов культивації. Якщо початківець гровер ще не визначився, яке насіння конопель замовити для першого гров, то даний фруктовий штам - ідеальний вибір. Рослини не бояться переливів, стійко переносять різкі перепади температури і погодні примхи в умовах відкритого грунту.

  У висоту рослини досягають 70-80 сантиметрів в умовах гроурума. Аутдор може піднести сюрприз, адже кущі витягуються до 130 см, що не завжди зручно на відкритій місцевості. Життєвий цикл рослини (від розсади до харвесту) триває 10-12 тижнів.

  Походження конопель Irgiz

  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого сорту Irgiz - результат тривалої і кропіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Щоб вивести гібрид, брідери схрестили унікальний штам Mango з легендарним автоквітом Big Bang. Одержаний стрейн ввібрав в себе тільки кращі характеристики батьківських ліній, а саме: невибагливість у вирощуванні, чудовий аромат, потужний вплив і імунітет. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин становить 20%.

  Особливості вирощування конопель Irgiz

  Культивація цього штаму канабісу не викличе труднощів і не зажадає від садівника зайвої уваги. Рослини чудово реагують на помірне внесення добрив після 40-го дня життя, а також на регулярний полив. Для розкриття потенціалу врожайності рослинам будуть потрібні горщики від 5-7 літрів, а також потужне освітлення від 250 ват Днат. В якості поживного субстрату використовують суміш крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунта.

  Кущі добре гнуться, піддаються техніці LST і SCROG. Забезпечивши плантації оптимальними умовами, гровер може зняти до 800 грам сухих іскристих суцвіть з одного метра квадратного. Погодьтеся, що це досить непоганий врожай для автоквіта.

  Аромат і ефект конопель Irgiz

  Ароматична палітра сухих суцвіть цієї культури наповнена яскравим відтінком тропічного манго. Густий і насичений маслами дим подарує приємне відчуття невагомості, після якої почнеться тривале ковзання по гранях життєвого кристала натхнення, геніальних відкриттів і творчого підйому. Підходить для вечірнього і денного вживання.

  Медичне застосування конопель Irgiz

  Даний стрейн не володіє медичним потенціалом, але марихуана може використовуватися в якості підвищенного життєвого тонуса.

  У нашому магазині можна купити насіння конопель auto Irgiz feminised у фірмовій упаковці післяплатою.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Thai
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Манго
  Ефект:легкая эйфория
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Mango x Auto Big Bang
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6034
  Buy Auto Irgiz feminised Bang Seeds
  Фемінізовані насіння конопель автоквітучого сорту Irgiz - результат тривалої і копіткої роботи селекціонерів сідбанка BangSeeds. Щоб вивести гібрид, брідери схрестили унікальний штам Mango з легендарним автоквітучим Big Bang.
  Артикул:GS06034
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Irgiz feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 17:35
  Bang Seeds

  Купив насіння Auto Irgiz feminised післяплатою, проросли всі зерна. Кущі пишні, врожайні. Я не особливий спец, але залишився задоволеним.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду