• Огляд

  Насіння конопель автоквітучого фемінізованого сорту Dreamberry - гібрид нового покоління від селекціонерів Ganja seeds. Рослини порадують стрімким зростанням, поступливим характером і не викличуть труднощів при вирощуванні навіть у садівника-початківця, який тільки почав пізнавати ази гроверскої майстерності. Кущі не бояться цвілі і гнилі, що дозволяє культивувати стрейн в місцях з підвищеною вологістю повітря. Структура куща нагадує маленьку ялинку з величезною центральною колою і довгими бічними гілками. Висота рослин рідко перевищує 130-140 сантиметрів, а життєвий цикл становить всього 75 днів.

  Штам не вередливий до умов культивації і розкриває потенціал навіть на мізерних субстратах. У пік цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат пахощів і польових трав. Іноді в ароматі вловлюються ноти соснового лісу і спецій.

  Родовід конопель Dreamberry

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель було отримане в результаті схрещування легендарного родоначальника генетики Blue - Blueberry з Haze і Nevilles Haze. До гібрида був доданий Ruderalis, який наділив його автоквітучими властивостями. Рівень ТГК становить 20%.

  Особливості вирощування конопель Dreamberry

  Насіння конопель ідеально адаптоване для умов відкритого грунту і домашньої оранжереї. Рослини надають перевагу розвитку в об'ємних горщиках від 5-7 літрів. Піддаються SCROG і не стресують при підрізуванні верхівки, що дозволяє контролювати зростання кущів.

  Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт Днат або ЕСЛ (100-150) в крихітних боксах або системних блоках. Використовуючи живильний субстрат на основі кокосового волокна, компостну (збагачену) землю і вермикуліт внесення добрив не буде потрібно, однак рослини зможуть підвищити врожайність, якщо після 40 дня їх балувати органікою.

  Урожайність з одного квадратного метра складе 350-400 грам сухих суцвіть або до 80 грам з куща.

  Смак і ефект конопель Dreamberry

  Шишки Auto Dreamberry feminised мають прекрасний ягідний аромат. Насичений маслами дим подарує курцеві відчуття загального благополуччя і умиротворення. Гармонійний настрій дозволить розслабитися і відпочити від метушливої щоденної біганини. Хвиля творчого підйому обсипле тисячами нових ідей і допоможе знайти підхід до вирішення складних завдань.

  Медичні властивості конопель Dreamberry

  Лікувальний потенціал стрейна дозволяє застосовувати суцвіття і екстракти для лікування глаукоми, бронхіальної астми, хвороби Альцгеймера та розсіяного склерозу. Auto Dreamberry feminised прекрасно усуває головний біль і допомагає вийти з депресивного стану. Ефективний при безсонні і втраті апетиту.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:дозволить розслабитися і відпочити від метушливого щоденної біганини
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Blueberry x Haze x Nevilles Haze
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3749
  Buy Auto Dreamberry feminised Ganja Seeds
  Штам не вередливий до умов культивації і розкриває потенціал навіть на мізерних субстратах. У пік цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат пахощів і польових трав.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Dreamberry feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 30 вересня 2019 13:29
  Пробный сорт

  Прикольный такой автик, высадил на даче в огороде, все суперово проклюнулось, вырос кустик небольшим ростом, урожая в полне достаточно вышло. Курили с друзьями, то отличее конечно огромное от наших барыг которые продают лапухи. Думаю на след сезон еще заказать данный сорт, возможно еще что-то пресмотреть.
  Магазину большое спасибо за бонус.

  • 13 червня 2019 12:14
  Dreamberry

  V tselom neplokhaya Vse priyekhalo,spasibo!Khoroshikh vam prodazh!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду