• Огляд

  Генетика даного автофема сягає корінням у 80-ті роки минулого століття на Туманному Альбіоні. Саме там народилися на світ первістки, які довгий час не покидали межі Великобританії. Характерна сирна смакоароматика багаторазово вдосконалювалася перед тим, як стала варта уваги світової канна-спільноти. Автофемінізований «Чиз» став логічним продовженням хитромудрого схрещування штамів Critical Plus, Original Cheese і чистим диким рудералісом. Замовити насіння конопель апетитного стрейну від сідбанку GanjaLiveSeeds пропонує перевірений постачальник в особі інтернет-магазину GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Cheese


  Близько двох з половиною місяців достатньо коноплеводу, щоб опустити насіння, що проклюнулося, в грунт і перейти до харвесту. Середня тривалість цвітіння розтишок даного сорту канабіса становить близько десяти тижнів. При висоті дорослої рослини до 135 сантиметрів, вона здатна обдаровувати гроверу не менше ніж 100-140 г відмінного стаффа, за певних умов. Частка тетрагідроканнабінолу в сухій речовині зазвичай висока.

  Вирощування конопель Cheese


  Порівнюючи культивацію фотиків із автофемами, не можна забувати, наскільки простіше останні у догляді. Садівнику немає сенсу турбуватися про отримання виключно жіночих розтишок, як і стимулювати перехід на колір. Все спочатку закладено селекціонерами, бо дебютантам грова буде реально легко. Рослини відрізняються відмінною гіллястістю і здатністю формувати велику кількість потужних суцвіть, що суцільно покриваються смолою. Стрейн адаптований для вулиці та закритих приміщень у рівній мірі.

  Медичне застосування конопель Cheese


  Цілющість ганджі доведена неодноразово і ця позиція не є винятком. Здатність поступово позбавляти від інсомнії, знімати болючі відчуття, м'язові спазми, покращувати апетит, нівелювати нудоту - лише загальний перелік нездужань, для яких трава відмінно підійде.

  Смак та ефект коноплі Cheese


  Аромат марихуани наповнений вишуканими тонами сиру, доповненими незвичайною гостротою дорблю та спеціями. У димі є тонка кислинка і незначна терпкість. На тлі тонізування м'язів, свідомість і тіло взагалі розслабляються, очищуючи мозок від нав'язливих думок, дозволяючи змінити ракурс оцінки будь-яких подій, фактів.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Cheese
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:свідомість і тіло розслабляються, очищаючи мозок від нав'язливих думок
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Critical + x Ruderalis x Original Cheese
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5867
  Buy Auto Cheese feminised GanjaLiveSeeds
  Середня тривалість цвітіння розтишок даного сорту канабіса становить близько десяти тижнів. При висоті дорослої рослини до 135 сантиметрів, вона здатна обдаровувати гроверу не менше ніж 100-140 г відмінного стаффа.
  Артикул:GS05867
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Auto Cheese feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 24 травня 2019 11:17
  Auto Cheese feminised

  Легендарная генетика! Все отлично растет!!!Спасибо).Это самый лучший сорт что я растил, пахнет на протяжении всего цветения цветочной.НАКОНЕЦ-ТО ВЫ ЗАВЕЗЛИ МОЮ ЛЮБИМУЮ КОНОПЛЮ!!! Магазину Respekt! Был опыт с этим сортом-приятно удивлён.Магазин рекомендую! Всё получил очень быстро ! Огромное спасибо!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду