• Огляд

  Перш, ніж на світ з'явився автофем з апетитною назвою "Блюберрі Пай" (Чорничний пиріг), бридерам довелося чимало попрацювати для успішного схрещування стрейнів Blueberry та Lowryder. Перший передав нащадку неповторну смакоароматику, а другий автоцвітіння та ультракомпактність. Щоб зробити замовлення насіння конопель даного гібрида в нашому інтернет-магазині, виконайте кілька кліків і менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Простіше та зручніше покупок не знайти.

  Загальні характеристики конопель Blueberry Pie

  Збір 350-450 грам убивчого стаффа з квадратного метра експлуатованої площі – цілком звичні показники цього сорту канабісу. Сативно-індійський штам поєднує в генотипі індику з сативою і встигає відцвісти за дев'ять тижнів. Кущики невисокого зростання, але міць сухої речовини захмарна. Частка тетрагідроканнабінолу становить стабільні 18%.

  Вирощування конопель Blueberry Pie

  Безпроблемний розвиток автоквітучих «дівчат» у відкритому, закритому ґрунті дозволяють познайомитися з автофемом навіть малодосвідченим новачкам. Експерти настійно рекомендують використовувати органічний субстрат або віддати перевагу аутдору. При виборі горщиків розглядайте ємності не менше дванадцяти літрів. Коренева система рослин динамічно розвивається і потребує достатньої кількості простору. Дозрівання супроводжується фарбуванням листяної маси та шишок у пурпурові тони.

  Медичне застосування конопель Blueberry Pie

  Лікувально-профілактичні можливості марихуани торкаються проблематики безсоння, поганого апетиту, м'язових спазм, мігрені, нападів занепокоєння.

  Смак та ефект коноплі Blueberry Pie

  Шматок пирога з чорницею чекає на ваше схвалення. Чудова смакова палітра доповнюється приємним ейфоричним запамороченням. Згодом воно зміниться теплотою тяжкості тіла та тотальним розслабленням.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:ейфорія зміниться теплотою ваги тіла і тотальним розслабленням
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Blueberry x Lowryder
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6547
  Buy Auto Blueberry Pie feminised Polskie Nasiona
  Збір 350-450 грам убивчого стаффа з квадратного метра експлуатованої площі – цілком звичні показники цього сорту канабісу.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду