• Огляд

  Фемінізований автоквітучий штам канабісу, від селекціонерів сідбанка BangSeeds, Balkhash - прекрасний гібрид, який дозволить отримати чудовий врожай при мінімальних зусиллях з боку гровера. Стрейн є хорошим виробником смоли, тому садівникові випаде чудова нагода виготовити першокласний гашиш з залишившихся після стрижки листя.

  У висоту рослини досягають 80-90 сантиметрів в умовах індора, а на вулиці можуть витягнутися до 120 см. З моменту появи паростка до збору врожаю проходить близько 10-12 тижнів. Пік цвітіння рослини супроводжується насиченим цитрусовим ароматом.

  Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Balkhash як не можна краще підходять для початківців гроверів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які самостійно переходять в режим цвітіння (незалежно від тривалості світлового дня). Ще однією перевагою стрейна є високий імунітет і невибагливість до умов культивації. Кущі не стресують при переливах і вимушеної посухи, а також стійко переносять підрізування і різкі перепади температури.

  Походження конопель Balkhash

  Фемінізовані насіння конопель Balkhash auto - відмінний посадковий матеріал від сідбанка BangSeeds. Для отримання гібрида селекціонери схрестили знаменитий сорт White Russian з Lowryder # 2. Результатом хреста став чудовий стрейн, який вражає своїм податливим характером, прекрасними зовнішніми даними і позитивним ментальним впливом. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі становить 15%.

  Особливості вирощування конопель Balkhash

  Даний гібрид ідеально підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці. Рослини добре реагують на регулярний полив і помірне внесення добрив після 40-го дня життя. Якщо гровер хоче отримати максимум врожаю, то рекомендується висаджувати насіння або розсаду в горщики від 5-7 літрів. Оптимальне освітлення - від 250 ват Днат. В обмежених гроурумах можна встановити лампу ЕСЛ або ЛЕД від 100 ват.

  В якості поживного грунту рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого мікроелементами грунту. Бажано підбирати землю з однаковим вмістом азоту, калію і фосфору.

  Досвідчені садівники, з одного квадратного метра посівної площі, знімають до 600 грам ароматних і смолистих суцвіть.

  Аромат і ефект конопель Balkhash

  Аромат цитрусових заповнить усе приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити в пил проліковані шишки представленої культури. Насичений маслами густий дим подарує потужний фізичне і ментальний вплив. Хвилі умиротворення проїдуться по всьому тілу, залишаючи за собою шлейф приємною знемоги.

  Медичне застосування конопель Balkhash

  Дана культура не є медичною, проте здатна посприяти в лікуванні безсоння.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Russian x Lowryder 2
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6029
  Buy Auto Balkhash feminised Bang Seeds
  Автоквітучі фемінізовані насіння конопель Balkhash як не можна краще підходять для початківців гроверів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які самостійно переходять в режим цвітіння (незалежно від тривалості світлового дня).
  Артикул:GS06029
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Balkhash feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 18:10
  Bang Seeds

  Не перший раз купую насіння, не виходить в точності відтворити те, що на зображенні, але все-одно ульот! Магазин перевірений, рекомендую

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду