• Огляд

  Snowqueen x Lowryder F1 x Krome White Triangle x RuderalisСорт канабісу з назвою «Снігова Королева» апріорі не може бути неуспішним. З моменту виведення штаму селекціонерами сідбанка GanjaSeeds, посівмат користується особливим попитом і кількість заявок на придбання від коноплярів виключно зростає. Дивовижна за красою культура з'явилася в результаті складного кросу гібрида першого покоління Lowryder з чудовим Krome White Triangle і оригінальною фотоперіодною версією Snow Queen. Крім неповторної зовнішності, автофем відрізняє розкішна вкусоароматика і велика кількість смоли на дозрілих суцвіттях. Купити насіння конопель даного стрейна пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики конопель Snow Queen

  Генну основу рослин становить сатіва, що злегка збільшує фазу цвітіння, яка триває близько восьми-дев'яти тижнів. Очікування сповна виправдається вражаючою врожайністю, а головне, відмінною якістю стаффа. З урахуванням високого вмісту тетрагідроканнабінолу, ідеального балансу канабіноїдів в цілому, штам по праву вважається забійним.

  Вирощування конопель Snow Queen

  Растіхи позитивно реагують на задіяння гровером ефективних методів тренування, агресивної форми культивування. Для закритих просторів вкрай важлива установка вугільного фільтра у вентиляційну систему, адже на цвітінні бутони виділяють досить інтенсивний солодкуватий аромат. До піку зрілості верхні листочки покриваються білим інеєм апетитного шару кристалів ТГК. Ці самі мікрокристалики забезпечать надалі запаморочливу дію при вживанні.

  Медичне застосування конопель Snow Queen

  Практичним шляхом доведено, що марихуана в лікувальних цілях дієва для зниження нудоти, блювотних позивів. Ганджа і її екстракти сприяють підняттю загального життєвого тонусу, зниженню больових відчуттів.

  Смак і ефект конопель Snow Queen

  Однозначно приємний і загадковий запах коноплі виражений фруктовим букетом з виразним солодким присмаком диму. Впливає на курця підбадьорливо, ейфорія змінюється дивовижною працездатністю, творчими поривами. Трава веселить і налаштовує виключно на позитивний лад.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Auto Snow Queen feminised Ganja Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • С
   • 28 липня 2021 13:00
   Семки

   Спасибо за помощь в выборе семян, растишки почти готовы к харву, магазину хороших продаж.

  Read all 1 review on Auto Snow Queen feminised Ganja Seeds
Код товара: 8219
  Buy Auto Snow Queen feminised Ganja Seeds
  З моменту виведення штаму селекціонерами сідбанка GanjaSeeds, посівмат користується особливим попитом і кількість заявок на придбання від коноплярів виключно зростає.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду