• Огляд

  Автоквітучий сорт Easy Bud – прекрасний вибір коноплярів-початківців. Гібрид має поступливий темперамент, не вибагливий до умов і доволі стійко витримує примхи природи та помилки новачків.

  Історія походження, особливості Auto Easy Bud

  Під час селекції сорту були залучені найдобірніші представники сатівних сортів, а також White Indica та Ruderalis. Саме генетиці останнього слід завдячувати за відмінний імунітет. Гібрид здатний витримати короткочасну посуху і тривалу дощову погоду в умовах відкритого ґрунту. Середня щільність вегетативної маси та відносно невеликий зріст не завдадуть клопоту гроверу під час вирощування в умовах індору.

  Особливості вирощування коноплі у відкритому ґрунті Auto Easy Bud

  Як зазначалося вище, цей сорт доволі стійко витримує негоду і посуху. Якщо уважний агроном вчасно помітить напад комах, то рослина справиться з цією проблемою без істотних втрат у врожайності. Оскільки висота куща в аутдорі зрідка перевищує позначку у 150 сантиметрів, цей гібрид легко можна заховати серед диких хащів та чагарників. Зовні кущ так само не примітний, оскільки листя та шишки не вирізняються яскравими та надзвичайними кольорами. Задля отримання максимальної врожайності, підберіть місце з добрим ґрунтом, уникайте болотистих ділянок, зайва волога може погано позначитися на кореневій системі.

  Вирощування канабісу вдома Auto Easy Bud

  Вирощування автофемінізованого гібрида Easy Bud в умовах індору мало чим відрізняється від культивування у відкритому ґрунті. Усе, що потрібно, це створити відповідні кліматичні умови (температура та освітлення), горщик від 10 літрів, поживний ґрунт та своєчасний полив. З рештою впорається генетика. Гібрид добре відкликається на пересадку, але її слід проводити до закінчення другого тижня вегетації, оскільки що пізніше буде пересадка, то складніше рослина адаптуватиметься до нових умов. За необхідності, якщо ґрунт малопоживний, можна підгодувати рослину, але не варто захоплюватися, чергуйте підкормку з поливом водою, аби не перегодувати. Крім того, приділить особливу увагу освітленню. Разом з якісним прикормом належне освітлення забезпечить змогу рослини проявити увесь свій генетичний потенціал та принести гроверу справжнє задоволення від вирощування.

  Смакові якості та аромат Auto Easy Bud

  Auto Easy Bud feminised не має яскраво вираженого аромату та смаку. Аромат на цвітінні буде класичним, іноді навіть різкуватим. Смак також не вирізняється якимись надто солодкими нотками. Разом із класичним смаком марихуани, відповідальний споживач відчуватиме м'який солодкуватий післясмак.

  Ефект коноплі Auto Easy Bud

  Ефект цього гібрида більше індічний. Лише у перші хвилини відчуватиметься сатіва, що надасть невеликої наснаги. Після декількох хвилин підйому набуде своїх властивостей індіка та подарує легкий, всепоглинаючий релакс. Ефект, хоча й доволі потужний, не збиває з ніг. Сорт рекомендований до вживання у вечірній час, перед сном.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  У медицині цей сорт не знайшов свого застосування, оскільки показник КБД дуже низький (близько 0,5%). Рівень ТГК коливається на позначці 12%. Проте, завдяки своєму релаксаційному ефекту подарує довгоочікувані хвилини спокою після довгого та виснажливого робочого дня. Допоможе відключитися від тривожних думок та зануриться у здоровий сон.

  Терміни цвітіння та рекомендації Auto Easy Bud

  Увесь життєвий цикл рослина проходить за 8-9 тижнів. З яких на цвітіння припадає 6-7. Рекомендуємо початківцям спробувати цей сорт. Він невибагливий у догляді та подарує цікаві тижні у спостереженні за розвитком куща й отримання практичного досвіду у вирощуванні конопель. Гібрид здатний справитися з незначними помилками новачків та презентувати приємний на смак, з м'яким ефектом.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8780
  Buy Auto Easy Bud feminised Ganja Seeds
  Автоквітучий сорт Easy Bud – прекрасний вибір коноплярів-початківців. Гібрид має поступливий темперамент, не вибагливий до умов і доволі стійко витримує примхи природи та помилки новачків.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Auto Easy Bud feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 жовтня 2023 22:42
  Живучий

  Нормальная штука, даже с косяками дал приличный для своего размера выход

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду