• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель White Widow x Black Domina порадує садівників тільки жіночими сходами, що володіють високим імунітетом до цвілі і гнилі, а також комах-шкідників. Невибагливі кущі пробачать багато помилок з переливами, посухою і стійко перенесуть різкі перепади температури і природні примхи в умовах аутдору. Рослини мають міцну структуру куща розлогої форми. Листя широке, але не численне, що дозволяє світлу проникати до найнижчих бутонів. Суцвіття тугі і важкі. Домінуюча індіка натякає на необхідність установки якісного обдування протягом усього життєвого циклу плантації.

  Період цвітіння сорту дорівнює 7-9 тижням. На піку цвітіння кущі випромінюють насичений цитрусовий аромат, який доведеться приховувати за допомогою вентиляції та вугільного фільтра. Компактні розміри ледь перевищують 90-100 сантиметрів та дозволяють любителям вуличного грову замаскувати плантацію у високій траві.

  Походження конопель White Widow x Black Domina

  Щоб отримати фемінізоване насіння конопель White Widow x Black Domina селекціонери Ganja Seeds задіяли генетику психоактивної Білої Вдови і Чорної Доміни. Утворений гібрид успадкував покірність, невибагливість і високий потенціал врожайності своїх батьків. Рівень ТГК досягає позначки в 22%.

  Особливості вирощування конопель White Widow x Black Domina

  Елітне насіння конопель Біла Вдова х Чорна Доміна стане прекрасним посадковим матеріалом як в умовах відкритого грунту, так і в домашній оранжереї або теплиці. Виробник рекомендує підтримувати сходи на вегетативній стадії 4 тижні і переходити в режим цвітіння.

  Штам добре клонується, а також піддається технікам SCROG і LST. З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 600 грам сухих ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща на вулиці.

  Максимальних показників врожайності досягають, висаджуючи розсаду в горщики, об'ємом від 10 літрів. В якості поживної основи підходить суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Удобрювати починають на 4-5 тижні від паростка. Як підгодівлю рекомендується використовувати органічні "компоти" на основі концентрату біогумусу або гранульованого кінського гною.

  Належне освітлення - 400-600 Ватт Днат. У скромних "стелс-боксах" можна використовувати ЛЕД і ЕСЛ від 100 Ватт.

  Смак і ефект конопель White Widow x Black Domina

  Насичений букет цитрусових і квітів заповнить все приміщення, в якому буде подрібнена пролікована шишка White Widow x Black Domina. М'який кислуватий дим подарує чарівне розслаблення і умиротворений політ по безмежним просторам медитативного стану. Тіло віддасться приємній знемозі, а думки проясніють.

  Медичні характеристики конопель White Widow x Black Domina

  В якості лікувального засобу сорт використовують при боротьбі з мігренню, хронічною втомою, глаукомою і бронхіальною астмою. Екстракти відмінно усувають безсоння, виводять з депресії і підвищують життєвий тонус. Добре стимулює апетит і знімає тривожність.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:подарує чарівне розслаблення і умиротворений політ по безмежним просторам медитативного стану
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :White Widow x Black Domina
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1695
  Buy White Widow x Black Domina feminised Ganja Seeds
  Елітне насіння конопель Біла Вдова х Чорна Доміна стануть прекрасним посадковим матеріалом, як в умовах відкритого грунту, так і в домашній оранжереї або теплиці.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for White Widow x Black Domina feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 14:54
  756о

  Шикарний сорт! Не чекав, що виросте так багато! Замовив ще раз, дуже сподобалось. Цена і якість відмінні! Рекомендую! Дякуємо!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду