Насіння конопель Насіння Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Watermelon Zkittlez – фемінізований індіка-домінантний (55/45), прекрасно збалансований гібрид марихуани, що вирізняється енергійним сатівним зростом і компактністю індіки. Давно шукали потужний сорт, смак і аромат якого повною мірою відповідає його назві? Придивіться ближче до цього творіння американської генетики!

  Історія, особливості Watermelon Zkittlez

  Отриманий шляхом селекції надзвичайно популярних сортів – Zkittlez (Grape Ape x Grapefruit) і Watermelon (aka Watermelon Kush) – Watermelon Zkittlez вирізняється дивовижною стабільністю, врожайністю, широким профілем смаків, ароматів і повнотою відчуттів та вражень. Вміст ТГК сягає впевнених 25%, що є вагомим показником навіть для досвідчених стонерів. Усупереч домінанті індічної генетики, рослина вирізняється сатівною структурою, що прагне у височінь. Сорт інтенсивно формує гілки, має гнучкі та стійкі стебла, середнього розміру листя і надзвичайну життєву силу. На стадії передцвіту він розкривається на повну силу і може потроїти свій початковий розмір, з надзвичайною швидкістю утворюючи суцвіття на усіх відгалуженнях, що у підсумку формують масивні і пружні шишки, засніжені інеєм липких трихом.

  Особливості вирощування марихуани на вулиці Watermelon Zkittlez

  Вирощуючи в аутдорі, зупиніть свій вибір на 15-20-літрових горщиках задля максимального розвитку кореневої системи. Техніки SOG/SCROG також можливі. Якщо встановлення сіток видається неможливим, розгляньте опцію підтримки гілок за допомогою підпорок, що дуже важливо, якщо ви хочете збільшити продуктивність рослини. Оберіть органічне вирощування. Такий підхід забезпечить максимально можливий профіль терпенів і надасть диму більш м'якого, насиченого смаку.

  Вирощування канабісу вдома Watermelon Zkittlez

  Для вирощування в індорі оберіть 11-літровий смартпот або еірпот, світлодіодне освітлення. Скористайтеся гіллястою будовою Watermelon Zkittlez і оберіть для цього час на 2-3 стрижки на вегетації з подальшим застосуванням технік суперкроппінгу, SOG або SCROG для формування однорідної та дуже продуктивної площини вегетативної маси.

  Смакові якості та аромат Watermelon Zkittlez

  Після сушіння і витриманої пролічки, Watermelon Zkittlez вирізняється неперевершеним солодким смаком стиглого кавуна, фруктового салату, ананаса, карамелі та цитрусових. В ароматі відчувається насиченість пряними травами з легкою фруктовою кислинкою, що стає трохи пікантнішою під час згорання великих шматочків у помелі.

  Ефект канабісу Watermelon Zkittlez

  Ефект впливу Watermelon Zkittlez – м'який та впевнений. Спочатку ви відчуєте церебральний сплеск, що неспішно накриє свідомість п'янкою енергетикою сатіви. Поки свідомість злітатиме все вище і вище, тіло занурюватиметься у стан цілковитого розслаблення. Ваш корабель стоятиме на якорі у затишній бухті, тоді як відкрита морська стихія вируватиме в усій своїй надзвичайно потужній красі. Не хвилюйтеся! Незабаром сатівний вступ зміниться індічним релаксом, і ви поринете у рівний медитативний стоун, що заколисує.

  Медичне використання, ТГК/КБД

  Через вплив церебрального ефекту і високого рівня вмісту ТГК (25%), Watermelon Zkittlez є ідеальним терапевтичним засобом у лікуванні перепадів настрою, хронічного стресу, тривожності, невропатичних розладів і хронічного болю.

  Терміни цвітіння та рекомендації Watermelon Zkittlez

  Термін цвітіння в індорі – близько 9 тижнів з врожайністю 500-600 г/м2. У відкритому ґрунті турботливий гровер збиратиме багатий врожай (750-1000 г) вже наприкінці вересня.

  Якщо ваш вибір – солодкі та фруктові смаки, Watermelon Zkittlez просто зобов'язаний бути присутнім на вашій ділянці або у затишному гроутенті. Замовте цей неймовірний сорт вже зараз і спробуйте на смак неймовірний коктейль із потужним ефектом впливу!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
 • Насіння конопель Насіння Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8823
   Buy Насіння конопель Насіння Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds
   Watermelon Zkittlez – фемінізований індіка-домінантний (55/45), прекрасно збалансований гібрид марихуани, що вирізняється енергійним сатівним зростом і компактністю індіки.
    В наявності 
   279,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду