• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Purple OG дає стійкі і стабільні паростки, що утворюють щільні і важкі суцвіття. Індіка надає можливість паросткам формувати потужну структуру куща, чиї гілки здатні витримати величезний урожай смолистих і ароматних бутонів. Сорт ідеальний для новачків, так як вимагає до себе мінімум уваги і дає високий урожай навіть на мізерних субстратах.

  Аромат під час цвітіння - сильний, тому гроверу потрібна якісна система вентиляції, оснащена вугільним фільтром. Смакоароматична композиція сполучає в собі виразний запах стиглого винограду з деякими відтінками благородного, але незаперечного Skunk. У пік цвітіння приміщення наповнюється дизельними нотками з виразною кислинкою.

  Родовід Purple OG

  Насіння коноплі було отримане селекціонерами шляхом схрещування The OG 18 з пурпуровим клоном Wreck. Гібрид успадкував витончене фіолетове забарвлення батька, а також придбав унікальний баланс між піднесеним сатівним "Хаєм" і заспокійливим індішним "стоун" ефектом.

  Особливості вирощування конопель Purple OG

  Насіння конопель Purple OG feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також в домашньому гроубоксі та теплиці. Вони мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування і пророщування в ватяних дисках. Сходи добре тренуються і піддаються SCROG. Урожайність в індорі становить 450-500 грам з одного квадратного метра, а в аутдорі до 350 г з куща.

  Канабіс розвиває довге коріння і вважає за краще рости в ємностях 7-12 літрів. Високопоживний грунт позбавить садівника від необхідності внесення добрив під час вегетативного росту. Стадія цвітіння (8 тижнів) може потребувати додаткової підгодівлі. Початківцю рекомендується не експериментувати з хімічними добавками і зупинити свій вибір виключно на органіці. Контролювати розмір рослин можна шляхом скорочення часу веги.

  Рекомендоване світло: 250-600 Ватт.

  Смак і ефект конопель Purple OG

  Сухі подрібнені шишки наповнять приміщення солодкими нотами цитруса. Дим густий і маслянистий. Після першої затяжки відчувається прилив ейфорійного піднесення, свідомість розширюється для сприйняття нових ідей і дивовижних відкриттів. Через годину після прийому Purple OG feminised спостерігається плавний спуск в стан повної відчуженості, гармонії і умиротворення, яке занурює в мрії. Стрейн підходить для вечірки з друзями, а також для усамітнення.

  Медичні характеристики конопель Purple OG

  Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракт як релаксант, а також як препарат, що виводить з депресії. Рекомендований при мігрені і больових симптомах різного походження.

  Купити насіння конопель можна в нашому магазині. Досить відправити товар в корзину і здійснити оплату, вказавши адресу доставки. Весь насіннєвий матеріал відправляється в фірмових упаковках сідбанку Ganja seeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :The OG 18 x Wreck
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3314
  Buy Purple OG feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Purple OG feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також в домашньому гроубоксі та теплиці. Вони мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування і пророщування в ватяних дисках. Сходи добре тренуються і піддаються SCROG.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Purple OG feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 червня 2019 11:17
  4154какуп

  Все прийшло бистро.Порадовала ціна, йде другий тиждень як посадив Purple OG feminised, відпишуся за результатами якщо не забуду!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду