• Огляд

  Виходець з високогірної частини Таджикистану. Якщо вірити інформації безпосередньо від виробника, то мова йде про гірський масив Памір (Гімалаї). Точне генетичне походження штаму невідомо, але брідери з банку насіння Dutch Passion називають стрейн з домінуванням індіки і адаптацією до культивування на великих висотах. Цікавим є той факт, що Памір Голд тривалий час проходив адаптацію в швейцарській частині Альп, перш ніж опинитися в Нідерландах. Голландське насіння конопель довго стабілізувалося ще кілька поколінь уже в звичайних умовах.

  Загальні характеристики конопель Pamir Gold

  Рослини, чия висота до харвесту досягає практично двометрової відмітки, відцвітають порівняно швидко (близько семи тижнів). Харвест на вулиці настає в другій половині вересня. Незважаючи на такі показники, врожаї виходять трохи вище середнього, адже в зовнішності домінує індіка. Це говорить про формування центральної коли і малої кількості сильних відгалужень, а то і їх повної відсутності. Частка ТГК в марихуані Pamir Gold невисока - близько 12%.

  Вирощування конопель Pamir Gold

  Фахівці рекомендують цей сорти гроверам будь-якого рівня підготовки. Вирощування конопель у відкритому грунті принесе більше врожаю, хоча індор також допустимий, і може радувати не тільки процесом культивування, але і фінальною частиною, яка підтверджує, що ви все робили правильно. Сорт легкий в вирощуванні ще й тим, що надійно захищений від різних паразитів і виникнення цвілі як такої.

  Медичне застосування конопель Pamir Gold

  Цей канабіс медики рекомендують використовувати пацієнтам, що страждають від підвищеної тривоги та панічних атаках, а також для тих, хто відчуває труднощі з апетитом.

  Запах, аромат і ефект конопель Pamir Gold

  Аромат марихуани приємний, трав'яний з легкими фруктовими нотками. У смаку домінує землистість і солодкість, з верхніми грушевими і яблучними тонами. У ганджі відсутній характерний потужний удар. Вона підступає до вас м'яко і послідовно, з кожною миттю посилюючи вплив природного транквілізатора родом з далеких високогірних районів.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:підступає до вас м'яко і послідовно, з кожною миттю посилюючи вплив природного транквілізатора родом з далеких високогірних районів
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3961
  Buy Pamir Gold feminised Dutch Passion Seeds
  Вирощування конопель у відкритому грунті принесе більше врожаю, хоча індор також допустимий, і може радувати не тільки процесом культивування, але і фінальною частиною, яка підтверджує, що ви все робили правильно.
   Немає в наявності 
  998 грн.

  1 review for Pamir Gold feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:41
  Passion Seedс

  Настоящее конопляное масло и прочее, даже семена полезны, никто не говорит курить ее, она идеально во многих целях и очень полезна.А в этом магазине она и есть самая настоящяя, ребята молодцы

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду