• Огляд

  У генетиці M8 feminised офіційно вказані лише два сорти канабісу - Black Domina та оригінальний М8. Однак, насправді все значно складніше. Мультикрос включав початкове схрещування чотирьох індійських стрейнів, які згодом об'єднали з одним сативним. Селекціонери виконали напрочуд складну інтелектуальну та генетичну роботу, вінцем якої став герой даного опису. Якщо до недавнього часу ви не знали, де купити насіння конопель унікального гібриду, інтернет-магазин GanjaSeeds радий запропонувати величезний вибір продукції на будь-який смак, включаючи посівний матеріал насіннєвого банку GanjaLiveSeeds.

  Загальні характеристики конопель M8


  Домінанта індики дозволяє розквітам відцвітати за вісім-дев'ять тижнів, демонструючи середню висоту куща на піку зрілості. У відкритому ґрунті сезон завершується, починаючи з другої половини жовтня. При високому вмісті ТГК, конопляри примудряються збирати до 500 грам стаффа з квадратного метра.

  Вирощування конопель M8


  Фемки гарантовано прокльовуються і швидко формують чарівні рослини з досить густою структурою бічних гілок, вінцем якої виступає велика за розмірами центральна кола. Стійкість та стабільний розвиток культурі забезпечило наявність у генотипі сативи. «Дівчатка» штаму відмінно адаптуються у вибраних гровером умовах (indoor, outdoor, оранжерея). Незадовго до жнив суцвіття повністю покриються білими кристалами, з смолою, що рясно виділяється, по всій поверхні.

  Медичне застосування конопель M8


  Щодо цілющих якостей ганджі немає єдиної думки, але вгамувати нудоту і нормалізувати апетит, позбавити безсоння, спазмів у м'язах їй цілком під силу. Так само, як і усунути болючі відчуття або просто підняти настрій.

  Смак та ефект конопель M8


  Поряд із щільною вагою диму, аромат марихуани також характеризується масою складних запахів, включаючи фруктові, мускусні, миртові та пряні нотки. Курець порівняно швидко починає відчувати жорстке скам'янення тіла, що супроводжується граничним очищенням розуму від негативу. Найкращий спосіб завершити важкий будній день розслабленістю та релаксом, займаючись спогляданням та глибинним самопізнанням.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:жорстке скам'яніння тіла, що супроводжується граничної очищенням розуму від негативу
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x M8
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6341
  Buy M8 feminised GanjaLiveSeeds
  Поряд із щільною вагою диму, аромат марихуани також характеризується масою складних запахів, включаючи мускусні, миртові та пряні нотки. Курець порівняно швидко починає відчувати жорстке скам'янення тіла.
  Артикул:GS06341
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду