• Огляд

  Lennon feminised - оригінальний фотофем, що об'єднав потужні сорти конопель Jack Herer і Haze воєдино, дозволивши селекціонерам показати, що таке симбіоз успіху в одному окремо взятому стрейні. Бридери, що займалися схрещуванням, припускали народження чогось екстраординарного, але й припустити не могли, наскільки популярним виявиться гібрид серед коноплярів. Магазин GanjaSeeds представляє даний посівний матеріал гроверам у будь-яких кількостях і за дуже привабливою вартістю.

  Загальні характеристики коноплі Lennon


  Домінування сативи над індикою в генотипі фотофема «Леннон» дуже очевидне (80/20). Ще більше воно відображається в параметрах культури, що розвивається. Відцвітаючи за одинадцять-дванадцять тижнів, розтишки виростають до гігантської висоти, обдаровуючи конопляра 500 грамами запаморочливого стаффа в перерахунку на квадратний метр. Аутдорний харвест настає не раніше, ніж другий осінній місяць. Але очікування цілком виправдане.

  Вирощування конопель Lennon


  Насіння фем конопель зовсім не вередує і податливе навіть під недосвідченим поглядом новачка. Дебютанту немає потреби впливати на освіту жіночих особин. Фемінізація сімок бридерами значно полегшує нелегку працю садівника, гарантуючи сенсимилью. Привертає увагу стійкий імунітет розтишок до утворення цвілі, атакам комах-шкідників і прояву грибкових інфекцій. Для забезпечення достатньої кількості вільного простору, заздалегідь зробіть умовні розрахунки та розташовуйте саджанці на необхідному видаленні між собою. Оптимальніше розглядати культивування у відкритому ґрунті, щоб дати розтишкам усю доступну енергію сонця. Відсутність такої можливості порадує рівнозначно індорним гровом, при контролі освітлення.

  Медичне застосування конопель Lennon


  Вивчаючи терапевтичні властивості цієї ганджі дослідники відзначають позитивні зміни у нівелюванні агресивності, панічних атак, апатії, меланхолії. Щодо фізичної дії відзначається роботи анестетиком при боротьбі з хронічними болями, м'язовими спазмами, онімінням у кінцівках.

  Смак та ефект коноплі Lennon


  Дивовижний неповторний аромат марихуани грає незвичайними фарбами від іскристого лайма до лавандових полів. Підбадьорливий запах співзвучний з впливом трави, що чиниться на курця. З першої затяжки розум розтамани височить, тіло охоплює вируючий ейфоричний high, розбурхуючи свідомість ідеями, фантазіями і сміливими рішеннями. Обережність із дозуванням не буде зайвою, адже тетрагідроканнабінолу в бошках не менше 21%.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:розбурхує свідомість ідеями, фантазіями і сміливими рішеннями
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Jack Herer x Haze
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6337
  Buy Lennon feminised GanjaLiveSeeds
  Насіння фем конопель зовсім не вередує і податливе навіть під недосвідченим поглядом новачка. Дебютанту немає потреби впливати на освіту жіночих особин. Фемінізація сімок бридерами значно полегшує нелегку працю садівника, гарантуючи сенсимилью.
  Артикул:GS06337
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду