Насіння конопель Khan Tengri feminised Bang Seeds

 • Огляд

  Купити насіння конопель Khan Tengri feminised рекомендується переважно досвідченим гроверам, оскільки даний сорт досить вимогливий до умов і не завжди може пробачити коноплярам перелив або перегодовування. У генофонді стрейна ідеально дотриманий баланс Indica і Sativa. Фемінізоване насіння конопель 100% дають жіночі сходи, тому ботаніку не доведеться «пильнувати» день і ніч, щоб вчасно ліквідувати «хлопчиків».

  За структурою кущ нагадує відомий всім коноплярам стрейн АК-47. Канабіс має витягнуту, масивну, центральну колу і кілька міцних бічних відгалужень. Бутони утворюються важкі і досить щільні. До завершальної стадії цвітіння суцвіття покриваються сліпучим смолянистим шаром. Рівень ТГК досягає 20%.

  Походження конопель Khan Tengri

  Фотоперіодний фемінізований сорт Khan Tengri виведений на основі генетики кращих представників індіка і сатіва. Гібрид перейняв найвидатніші якості своїх предків, які дозволяють гроверу отримати відмінний врожай.

  Особливості вирощування конопель Khan Tengri

  Примхлива "дівчинка"воліє максимум світла і своєчасний полив. Гроубокс слід оснастити лампою ДНаТ від 400 ват, системою вентиляції і кулером для обдування листя. Обсяг горщика повинен бути не менше 15 літрів, а заповнювати його бажано сумішшю з покупної землі, перліту і кокосового грунту. У домашніх умовах висота рослини не перевищує більш 90-100 сантиметрів, в той час як у відкритому ґрунті культура витягується до 130 см. З квадратного метра посівної площі конопляр зможе отримати близько 600 грам сухого продукту.

  Вибираючи поляну для висадки розсади, ботаніку слід подбати про те, щоб поруч зростаючі чагарники і дерева не заступали канабіс протягом дня своєю тінню.

  Аромат і ефект конопель Khan Tengri

  Пахощі висушених шишок наповнені нотами сандалу і деревини. Вплив потужний і тривалий. Ганджа цього гібрида підходить для вечірнього вживання.

  Медичне застосування конопель Khan Tengri

  Марихуана цього штаму широко поширена як лікарський засіб від безлічі недуг. Вона чудово бореться з хронічними хворобами, мігренню, м'язовими спазмами, артритом, а також нападами нудоти.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:вплив потужне і тривалий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Khan Tengri feminised Bang Seeds Відгуки
  3
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • L
   • 02 липня 2019 15:07
   Красиво

   Наблюдать за тем как она растёт доставляет массу положительных эмоций, во первых запах насыщенный и мягкий, во вторых как пошли шишки развиваться это было нечто, всего примерно 20 листиков на куст остальное шишки, а под конец цветения всё плотно покрылось трихомами и выглядело просто супер! спасибо, взял ещё 10 шт

  • L
   • 02 липня 2019 14:55
   то что хотел

   Сортец крутецкий, листьев мало, зато шишки ващее, как булава, увесистые и плотные, ей любоваться одно удовольствие, а эффект так вообще бьёт все рекорды, неоднократно его ещё закажу, хорошее пополнение для моего сада.

  • L
   • 02 липня 2019 14:49
   мощь!

   эффект просто бомба, давно такого не было, расслабила и погрузила в интересное медитативное состояние, очень понравился сорт! Спасибо!

  • К
   • 17 червня 2019 17:35
   авпі

   Благодарю Вас за качественную продукцию и что вы с нами! Второй раз заказываю, семена конопли цена и качество бомба, быстрая доставка. Очень я доволен, буду у вас всегда заказывать

  Read all 4 reviews on Насіння конопель Khan Tengri feminised Bang Seeds
Код товара: 6078
  Buy Насіння конопель Khan Tengri feminised Bang Seeds
  Фемінізоване насіння конопель 100% дають жіночі сходи, тому ботаніку не доведеться «пильнувати» день і ніч, щоб вчасно ліквідувати «хлопчиків». За структурою кущ нагадує відомий всім коноплярам стрейн АК-47.
  Артикул:GS06078
   В наявності 
  79,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду