• Огляд

  Сорт Black Jack Fem feminised - це завжди перемога гровера і природи, яка в якості призу дарує конопляру прекрасну марихуану унікального гібриду. Крос від брідерів банку насіння Ganja Seeds дозволив розкрити у всій красі переваги таких легенд ринку комерційної і медичної марихуани, як Black Domina і Jack Herer. Що з цього вийшло? Ідеальне фемінізоване насіння з абсолютною схожістю і приголомшливими результатами в кінці сезону.

  Загальні характеристики конопель Black Jack

  Відразу обмовимося, що в аутдорі врожайність цього сорту набагато вища, навіть якщо спочатку розглядати потенційну різницю між способами вирощування. У відкритому грунті одна рослина здатна генерувати до 700 грам сухої речовини найвищої якості, а в індорі краще говорити про зайнятість квадратного метра, з якого ви знімете не менше 600 грам марихуани. Такі показники не дивні, адже у відкритому грунті кущ Black Jack feminised може виявитися справжнім триметровим деревом.

  Фемінізоване насіння швидко сходить і практично відразу показує високу інтенсивність вегетації. На цвітіння у рослин йде близько дев'яти тижнів з коливаннями в одну або іншу сторону, в залежності від клімату і догляду. Жнива можна починати вже з другої половини жовтня, протягом двох-трьох тижнів. Приголомшлива частка ТГК (до 21%) і помірний зміст КБД (до 0,7%), зробили сорт Black Jack feminised одним з найпопулярніших в медицині.

  Вирощування конопель Black Jack

  Рослини цього сорту чудово відчувають створені кліматичні умови і якщо ви зробили вибір на користь аутдору, то верхівки будуть довго тягнутися вгору, поки не зупиняться десь за двометровою відміткою. Якщо ви ефективно будете виконувати підрізування і своєчасно підтримувати бічні гілки, кущ припинить інтенсивну вегу вгору, повністю прислухаючись до ваших корректив в сторону горизонтального росту. Причому, мова йде про зростання всередині крони, не займаючи ще більше такого дефіцитного простору, особливо в індорі. Навіть якщо ви тільки пробуєте себе в гровінгу, управляти і виховувати рослини в такому ключі відносно легко. А вони, в свою чергу, неодмінно віддячать вам за уважність відмінним урожаєм.

  Медичне застосування конопель Black Jack

  Для медичного сорту марихуани в Black Jack feminised є всі передумови стати першим номером у застосуванні. Судіть самі, він відмінно справляється з мігренню і головними болями, а також в цілому може надати анестетичну дію у відповідь на будь-які больові відчуття. Якщо у вас виникають проблеми зі сном, то ви точно знаєте, до допомоги якого сорту варто вдатися.

  Аромат і ефект конопель Black Jack

  Марихуана Black Jack feminised відрізняється чіткими маркерами ладану в смаку і ароматі. Поєднання з солодкістю надає загальному малюнку гармонійність і вишуканість. Дія цієї коноплі п'янка  і одночасно дуже підбадьорлива.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa = Indica
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:п'янкий і, одночасно, дуже бадьорить
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Black Domina x Jack Herer
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1589
  Buy Black Jack feminised Ganja Seeds
  Рослини цього сорту чудово відчувають створювані кліматичні умови і якщо ви зробили вибір на користь аутдору, то верхівки будуть довго тягнутися вгору, поки не зупиняться десь за двометровою відміткою.
   В наявності  Україна
  239,60 грн.

  4 reviews for Black Jack feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 12:21
  анншдл

  Самий прикольний сорт, що я брав.У вас за перший раз вимахнув до 172 сантиметрів. у мене обличчя злетіло, як побачив як він росте. тлумачний сорт - рекомендую всім своїм і чужим! Спасибі консультантам за роботу і за терпіння!)), Насіння конопель Black Jack feminised ідеально підійшло під мої вимоги і проблеми.

  • 06 січня 2017 11:12
  как покрошить бошку?

  как покрошить бошку?

  • 04 січня 2017 16:21
  какие лутше лампы для выращивания марихуаны киев

  какие лутше лампы для выращивания марихуаны киев

  • 04 січня 2017 12:46
  выйдет ли канабиноид с организму через 21 день после разового уп

  выйдет ли канабиноид с организму через 21 день после разового употребления?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду